گجت یک گجت برای تعیین نمره عینک بوسیله گوشی هوشمند ! 7 10
#گجت ؛ در این مقاله به معرفی یک گجت می پردازیم که می توانید به وسیله آن نمره عینک را با گوشی هوشمند تعیین کنید ! با ما همراه باشید : 

 

بسیاری از کسانی که بیشتر از چشم هایشان استفاده می‌کنند از جمله برنامه نویسان، افرادی که بیشتر پشت سیستم‌های کامپیوتری می‌نشینند، از افرادی هستند که از عینک استفاده می‌نمایند. از این رو دانستن نمره عینک برای این افراد یکی از جذابترین موضوعات است که بدانند نمره عینکشان افزایش یافته یا خیر.

 

گجت گجت یک گجت برای تعیین نمره عینک بوسیله گوشی هوشمند ! 10 5
حال دستگاهی را برای شما معرفی خواهیم کرد که مانند دستگاه‌های اپتومتری نمره عینک شما را تعیین می‌نمایند. به کمک این دستگاه می‌توانید از گوشی هوشمند خود برای یافتن نمره عینکتان استفاده نمایید. این گجت که در نمایشگاه CES 2017 رونمایی خواهد شد؛ معرفی می‌گردد. شما با پرداخت تنها ۳۹ دلار می‌توانید این دستگاه هوشمند را داشته باشید. از آن برای تست اندازه چشمتان استفاده نمایید.

 

گجت هوشمند شامل سخت‌ افزاری است که روی گوشی هوشمند اندرویدی شما قرار می‌گیرد و با اپلیکیشن نصب‌ شده بر روی گوشی هوشمند کار می‌‌کند. این گجت هوشمند به شما بین ۵ تا ۴۰ امتیاز می‌‌دهد و روی عدد تعریف‌ شده به شما پیشنهاد می‌کند که از چه شماره عینکی استفاده نمایید و این دقیقاً کاری است که یک بینایی‌‌سنج در مراکز درمانی برای شما ارائه می‌نمایند.
مقالات مرتبط :
یک گجت برای عکاسی حرفه ای !
چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.