گوگل گوگل مسدود کننده تبلیغات را به‌صورت پیش‌فرض به مرورگر کروم می‌آورد                            1

#اینترنت ؛ در این مقاله به بررسی وضعیت مسدود کننده تبلیغات گوگل کروم و انتشار این خبر که گوگل مسدودکننده تبلیغات را به‌صورت پیش‌فرض به مرورگر کروم می‌آورد می پردازیم . با ما همراه باشید :

 

از آن‌جا که تبلیغات این روزها عمده درآمد وب‌سایت‌ها را تشکیل می‌دهد عده‌ای اعتقاد دارند استفاده از مسدودکننده تبلیغات کار اخلاقی نیست اما در سوی دیگر عده دیگری از تبلیغات مزاحم شکایت دارند. به این ترتیب بسیاری از افزونه‌ها تبلیغات غیرآزاردهنده یا “قابل قبول” را در لیست سفید خود قرار داده‌اند. اما تبلیغات قابل قبول از دید گوگل چه تعریفی دارد؟ ظاهراً به اعتقاد گروه Coalition for Better Ads یا ائتلاف برای تبلیغات بهتر موارد زیر غیرقابل قبول هستند و قرار است توسط مسدودکننده تبلیغات گوگل کروم حذف شوند:

 

تبلیغات پاپ آپ (پنجره‌ای)
تبلیغات ویدئویی با پخش خودکار و صدا
تبلیغات بزرگ با شمارش معکوس
تبلیغات چسبنده و ثابت با ابعاد بزرگ
تراکم تبلیغات بیش از ۳۰ درصد در صفحه موبایل
تبلیغات چشمک‌زن و متحرک

 

مسدود کننده تبلیغات گوگل کروم

مسدود کننده تبلیغات گوگل کروم گوگل گوگل مسدود کننده تبلیغات را به‌صورت پیش‌فرض به مرورگر کروم می‌آورد

به این ترتیب انتظار داریم چنین تبلیغات مزاحمی را گوگل کروم به صورت پیش‌فرض حذف کند و سایر تبلیغات را برای کسب درآمد وبمسترها کماکان باقی بگذارد. البته هنوز مشخص نیست نحوه مسدود کردن این تبلیغات چگونه خواهد بود؛ آیا گوگل به سبب تنها یک تبلیغ غیراستاندارد کل تبلیغات وب‌سایت را مسدود می‌کند تا مدیر سایت اقدامات لازم را انجام دهد و یا تنها همان تبلیغ غیرقابل قبول حذف خواهد شد.

 

گوگل دوست ندارد کاربران از افزونه‌های مسدودکننده تبلیغاتی استفاده کنند که هیچ کنترلی روی آن‌ها ندارد و تمامی تبلیغات را حذف کرده و نه‌تنها به صاحبان سایت‌ها بلکه به گوگل نیز آسیب می‌رساند. به این ترتیب این شرکت امیدوار است با حذف تبلیغات آزاردهنده و غیرقابل قبول دیگر نیاز کاربران به استفاده از چنین افزونه‌هایی برطرف شده و از طرف دیگر وب‌سایت‌ها نیز منبع درآمد خود را از دست ندهند. گفتنی است گوگل پیش از این نیز ویژگی‌هایی برای جلوگیری از پاپ‌اپ‌ها و یا هشدار در هنگام مرور صفحات ناامن را به کروم اضافه کرده بود.

 

نظر خود را در این رابطه با ما در میان بگذارید :

مقالات مرتبط :

پویاسیستم:

سافت چین:

کلیدهای میانبر در جیمیل

کار با اینستاگرام بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت !

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *