شترمرغ گجت بالش شترمرغ برای خوابالوها ! 1 1

#گجت ؛ در این مقاله به معرفی یک گجت کاربردی و جالب برای افرادی که تمایل زیادی به خواب دارند می پردازیم ؛ گجت بالش شترمرغ برای خوابالوها . با ما همراه باشید : 

 

خواب کوتاه و یا اصطلاحا چرت کوچک یک راه شگفت‌انگیز به منظور احیای سریع جسمانی و روانی می‌باشد. در واقع، اگر به مدت زیاد در محل کارتان با یک حالت مدام مشغول باشید اواخر کارتان احساس خستگی کرده و ناخودآگاه بازدهی کارتان کم خواهد شد. راه حل این مشکل یک خواب کوتاه برای باز زنده‌سازی خود است.( گجت بالش شترمرغ برای خوابالوها )

 

با این حال، پیدا کردن یک نقطه مناسب، راحت و آرام برای استراحت و یا چرت‌زدن در محل کار، مترو، قطار و یا در فرودگاه چندان ساده نیست. سر و گردن شما در معرض حرکات تند و شدید یا حین حرکت وسایل نقلیه و یا حتی روی صندلی قرار گرفته و ضمن آسیب رساندن خواب را از سرتان می‌پراند. ( گجت بالش شترمرغ برای خوابالوها )

 

گجت بالش شترمرغ برای خوابالوها ! شترمرغ گجت بالش شترمرغ برای خوابالوها ! 1 1

 

اینگونه می‌شود که شما قید یک خواب خوش و شیرین را می‌زنید و ترجیح می‌دهید کارتان را با همان خستگی مداوم و بازدهی کم که به احتمال زیاد روی اخلاقتان هم بی‌تاثیر نیست ادامه دهید. در حقیقت غیرقابل انکار عطایش را به لقایش می‌بخشید. خب، به نظر می‌رسد این مشکل شما حل شده باشد. ما به شما گجت بالش شترمرغ را پیشنهاد می‌کنیم. شما به وسیله این بالش یک خواب شیرین را هرکجا که باشید تجربه خواهید کرد. ( گجت بالش شترمرغ برای خوابالوها )

 

بالش شترمرغ بسیار نرم بوده و قادر است تا سر و گردن شما را در آغوش گرم خود بگیرد و حفظ کند. فرق ندارد که شما کجا باشید این پیله پروانه‌اش را به خوبی پوشش می‌دهد. اگر سرتان حین چرت در معرض ستون فلز، نیمکت چوبی و یا سطوح گرانیتی آشپزخانه هم باشد شما در امنیت و آرامش کامل به سر خواهید برد. زیرا که این بالش متناسب با هر سطح از چرت ساخته شده است. ( گجت بالش شترمرغ برای خوابالوها )

 

طراحان این ایده از اسپانیا بوده و با اندیشه خواب راحت گجت فوق را ابداع کرده‌اند. بخش خارجی این بالش ۱۰۰% از جنس ویسکوز بوده که فوق العاده نرم، راحت و جاذب است. اما با این حال، عایق حرارت می‌باشد. بنابراین، تضمین شده است در طول چرتتان اصلا گرما را احساس نکنید و همچنان خنک نگه داشته شوید. ( گجت بالش شترمرغ برای خوابالوها )

 

داخل بالش از پلی‌استایرن پر شده که در عین نرم و انعطاف‌پذیر بودن در برابر نیروهای مخالف اعمال شده روی سر و گردنتان سفت و سخت عمل خواهد کرد. پس، شما در یک پیله سخت و ایمن به سر می‌برید.( گجت بالش شترمرغ برای خوابالوها )

 

مقالات مرتبط :

سافت چین:

پویاسیستم:

یک خانه هوشمند تمام عیار داشته باشید !

گجت خودنابودگر ، گجتی که در ۱۰ ثانیه تلفن همراهتان را نابود می کند !

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.