گجت اتصال لوام خانه به اینترنت 1 1
#گجت ؛ در این مقاله به معرفی و بررسی یک گجت می پردازیم که به کمک آن می توانید کلیه لوازم خانگی را به اینترنت متصل کنید . با ما همراه باشید : 

 

اگر به اطراف خود نگاهی اندازید با دکمه‌های زیادی روبه‌رو خواهید شد که روزانه به دلایل مختلف آن‌ها را فشار می‌دهید: برای روشن و خاموش کردن، پخش یا توقف، ارسال یا دریافت و… . دکمه‌ها و سوئیچ‌ها ساده‌ترین شکل رابط کاربری هستند. به قدری ساده که تقریباً تمامی ابزارها و دستگاه‌‌ها حدأقل یک دکمه را دارند. اکنون زمان آن رسیده است که دکمه‌ها نیز به اینترنت متصل شوند تا از راه دور نیز بتوان آن‌ها را کنترل کرد. ( گجت )

 

گجت  گجت اتصال لوام خانه به اینترنت 1 1
شرکت کره‌ای و نوپای Naran، گجتی به نام Microbot Push را اختراع کرده است تا از این پس با یک انگشت رباتیک وایرلس بتوانید دکمه‌‌های مختلف خود در خانه را به اینترنت متصل کنید و هماننند انگشت انسان آن‌ها را از راه دور و به وسیله‌ی گوشی یا رایانه فشار دهید.

 

Microbot Push ابعادی به اندازه‌ی یک قوطی کبریت دارد و روی دکمه‌ای که قصد دارید فشار داده شود قرار می‌گیرد. سپس با پیستون کوچکی که در آن قرار دارد دکمه را پس از فراخوانی فشار می‌دهد.

 

نحوه‌ی کار با Microbot Push نیز بسیار ساده است. می‌توان (ترفندستان) هر دکمه‌ای را از هر جایی و در هر زمانی فشار داد. یا با استفاده از Prota Box که همراه آن عرضه می‌شود، فشار دکمه را برنامه‌ریزی کرد.

 

همچنین می‌توان با استفاده از دکمه‌ی لمسی موجود در آن، فشار دکمه را فعال کرد.

 

Microbot Push در حال حاضر در مرحله‌ی تهیه‌ی سرمایه می‌باشد و به زودی برای فروش عرضه خواهد شد. ( گجت )

 

مقالات مرتبط  گجت :
گجت بالش شترمرغ برای خوابالوها !
یک خانه هوشمند تمام عیار داشته باشید !

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.