#اینترنت ؛ در این مقاله به بررسی وضعیت کار با اینستاگرام بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت می پردازیم . خبری که از سوی مدیران ارشد اینستاگرام و بصورت رسمی تائید شده است . با ما همراه باشید : 

 

اینستاگرام در کنفرانس سالیانه توسعه دندگان فیس‌بوک در سن خوزه، اعلام کرد که نسخه اندروید این برنامه قابلیت‌هایی دریافت می‌کند که به کاربران امکان استفاده از اپلیکیشن به‌صورت آفلاین را هم می‌دهد.
حالا اگر اینترنت گوشی هم آنتن ندهد، می‌توانید همچنان از اینستاگرام استفاده کنید. هفته گذشته بخش Stories اینستاگرام توجه‌ها را به خود جلب کرد، حالا تعداد کاربران آن از تعداد کاربران اسنپ‌چت که قابلیت مشابهی را فراهم می‌کند، بیشتر شده است. به کمک اسنپ‌چت نیز می‌توانید برای دوستان خود عکس‌های ناپدید شونده ارسال کنید.

 

کار با اینستاگرام بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت
کار با اینستاگرام بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت  کار با اینستاگرام بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت !
حالا که تعداد کاربران ماهانه اینستاگرام رو به افزایش گذاشته است، تصمیم گرفته که راهی مشابه اپلیکیشن فیس‌بوک در پیش بگیرد و امکان کار در حالت آفلاین را هم در اختیار کاربرانش قرار دهد. وقتی‌که از اینستاگرام در حالت آفلاین استفاده می‌کنید، می‌توانید محتوایی را که قبلاً درگوشی شما دانلود شده است ببینید. می‌توانید کامنت بگذارید، پست‌ها را لایک و ذخیره کنید و حتی کاربران قدیمی را آنفالو کنید. ( کار با اینستاگرام بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت )

 

به‌محض اینکه دستگاه شما دوباره با سرور ارتباط برقرار کند، تمام‌کارهایی که به‌صورت آفلاین انجام داده بودید با سرور همگام‌سازی می‌شوند. پروفایل‌هایی که قبلاً دیده بودید نیز به‌صورت آفلاین در دسترس خواهند بود؛ همچنین می‌توانید نسخه کش شده از تب Explore و صفحه پروفایل خودتان را ببینید.

 

صحبتی از امکان کار کردن بخش استوری اینستاگرام در حالت آفلاین نشد، اما حدس می‌زنیم به‌محض اینکه «منبع الهام» استوری‌های اینستاگرام، یعنی اپلیکیشن اسنپ‌چت از آن پشتیبانی کند، اینستاگرام هم آن را به آپدیت‌های آینده خود اضافه کند.

 

آپدیتی این‌چنین برای کشورهای درحال‌توسعه‌ای که به اینترنت خوب و پایدار دسترسی ندارند واقعاً کاربردی خواهد بود. شاید اینستاگرام در نسخه Lite هم عرضه شود، اما با توجه به «حجم خور» بودن این برنامه، احتمال آن اندک است.

 

نظر خود را در این رابطه با ما در پایین صفحه در میان بگذارید :

 

مقالات مرتبط :
رونمایی از کیبورد Gboard
دلیل مسدود شدن تماس صوتی تلگرام مشخص شد !

 

پیمان قربانزاده
پیمان قربانزاده
با سلام . پیمان قربانزاده هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *