خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('nav_menu') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('portfolio-types') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_statistics_useronline' doesn't exist]
DELETE FROM `wp_statistics_useronline` WHERE timestamp < 1607140023

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (10250) ORDER BY t.name ASC

چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم| پویا سیستم مرکزی

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

اندرویدی چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم 8 4

#گجت ؛ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه گوشی اندرویدی خود را به تلوزیون متصل کنیم . با ما همراه باشید : 

 

اسمارت فون ها به دلیل کوچک بودن صفحه آنها موجب می شود که لذت کافی از دیدن عکس هابتان را نداشته باشید . برخی از کاربران نیز در مواجه با این موضوع به مشکل بی کیفیت شدن صدا و همچنین تصویر واقعی همراه با مشاهده فیلم و عکس را داشته اند . پس شما می توانید با راهکارهای ساده ای که هم اکنون ما برای شما معرفی می کنیم گوشی اندرویدی خودتان را به تلویزیون وصل نمایید پس از این به بعد می توانید هر فیلم و عکسی را که دوست دارید در گوشیتان دانلود کنید و سپس آن را با تلویزیون عریض و بزرگ مشاهده نمایید . ما به شما توصیه می کنیم دنیای اندرویدی خود را با تلویزیون ها و راه های اتصال گوشی به مانیتور های بزرگ تجربه کنید .(چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم)

 

چگونه گوشی اندرویدی را به تلوزیون متصل کنیم اندرویدی چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم 1 11

امروزه که با پیشرفت تکنولوژی موجب شده است تا بتوان لپ تاپ و کامپیوتر را به تلویزیون وصل کرد و از صفحه نمایش بزرگتری برخوردار بود باید به این نکته نیز پی ببریم که می توانیم گوشی اندرویدی خودمان را نیز به تلویزیون متصل نماییم حتی نباید فراموش کنیم که خواهیم توانست این گوشی را خیلی راحت تر از دیگر وسایل ( مانند کامپیوتر و لپ تاپ ) به تلویزیون وصل کنیم . شما می توانید از راهکارهای زیادی برای این موضوع استفاده کنید .(چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم)

 

چگونه گوشی اندرویدی را به تلوزیون متصل کنیم اندرویدی چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم 2 11

یکی از گزینه های موجود برای متصل کردن گوشی شما به تلویزیون اسلیم پورت یا MHL ، کابل HDMI یا اتصال به صورت وایرلسند می باشند .البته شاید توجه کرده باشید که برای مشاهده فیلم و عکس بهتر است که از تبلت هم استفاده کنیم بخصوص اینکه با قابلیت استریم کردن محتوا دریافت انواع و اقسام فایل ها در تبلت ها برای اینکه عکس و فیلم های خود را ببینیم بهتر از گوشی می باشد . در دنیای امروزه که استفاده از دستگاههای مثل تبلت و گوشی بسیار ساده تر شده است و اینکه افراد برای اینکه در وقتشان صرفه جویی کنند ترجیح می دهند که عکس ها و فیلم های خود را با همین تبلت و گوشی مشاهده نمایند . اما نباید فراموش کنید که دیدن عکس و فیلم با تلویزیون بزرگ در منزل لذت دیگری داشته است و تجربه بهتری می باشد .(چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم)

 

متصل کردن گوشی اندروید به تلویزیون با کابل HDMI

 

تلویزیون های که مربوط به یک دهه اخیر می باشند اغلب دارای تکنولوژی می باشند که به به پورت HDMI مجهز هستند . رابطه همزمان صدا و تصویر دیجیتال در HDMI برقرار است و به دین صورت کاربران خواهند توانست تا با بهترین کیفیت ممکن محتوای خود را مشاهده نمایند . البته اخیرا این موضوع نیز مشاهده شده است که تبلت های اپلی و بسیاری از تبلت های اندرویدی نیز به مجهز شده اند .

 

چگونه گوشی اندرویدی را به تلوزیون متصل کنیم اندرویدی چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم 3 12

در سه سایز پورت HDMI تولید می گردد که ما در ادامه برای شما توضیحات لازم را داده ایم .
سایز A : در واقع سایز را دارد که رایج می باشد و در دستگاه های بزرگ تر که مشکل محدودیت فضا ندارند.
سایز B : در اغلب تبلت ها یا همان سوکت ها مشاهده می شوند .
سایز C : این سایز را HDMI کوچک یا مینی HDMI نیز می نامند .
میکرو را هم می توانیم به عنوان آخرین سایز پورت بدانیم که البته در دستگاههای کم تری این میکرو مشاهده شده است . این امکان وجود دارد که در قسمتی از سوکت تبلت ها نیز موجود باشد . تبلت های بسیاری از جمله Acer Iconia A1 ،Tesco Hudl، Archos 80 Titanium و Nokia 2520 و هزار و یک مدل دیگر از این پورت پشتیبانی خواهند نمود .
شما خواهید تواست از همه ی فروشگاه های لوازم جانبی گوشی و تبلت معتبر کابل HDMI را تهیه نمایید .(چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم)

 

نحوه ای متصل کردن گوشی اندروید به تلویزیون با پورت microUSMHL

 

برای اینکه گوشی اندرویدی خودمان را به تلویزیون وصل کنیم می توانیم از پورت HDMI استفاده نماییم .اما آن مشکلی که امروزه بسیار رایج است این می باشد که هنوز هم برخی از تبلت ها این پورت را پشتیبانی نمی کنند حالا این سوال مطرح است که افرادی که نمی توانند گوشی و تبلت بروز بخرند با گوشی قدیمی خود چه کنند ؟ در جواب به این سوال باید اینگونه پاسخ داد که این کاربران عزیز می توانند به واسطه پورت microUS کابل MHL یا SlimPort گوشی خودشان را به تلویزیون وصل کنند و محتوای اندرویدی آن را مشاهده نمایند . از نظر ظاهری این دو فایل شبیه به هم هستند و همچنین محتوای تصویری و صوتی را پشتیبانی خواهند کرد . شما می توانید برای اینکه از این ۲ کابل استفاده کنید از یک کابل رابط یا دانگل کمک بگیرید تا به وسیله آن سیگنال ها از موبایل شما به سیگنال های سازگار با HDMI تبدیل گردد . در مجموع شاید خرید این کابل رابط از پورت microUSMHL را پرهزینه تر نماید .

 

چگونه گوشی اندرویدی را به تلوزیون متصل کنیم اندرویدی چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم 4 11

کابل های MHL و اسلیم پورت دارای نمونه های متفاوتی است نمونه رایجی که بیشتر مورد استفاده عموم قرار می گیرد می تواند وضوح را تا ۴K بهبود دهد . هم اکنون به پشت تلویزیون خود دقت کنید اگر شما دارای پورت . نوع متداولی که اغلب استفاده می شود رزولوشن را تا ۴K بهبود می دهد. به پشت تلویزیون خود نگاهی بیندازید. اگرشما دارای پورت HDMI لوگو MHL باشید می توانید برای اتصال نمودن هر دو کابل از پورت HDMI استفاده کنید . اما اگر از کابل MHL استفاده می کنید باید برای برقراری اتصال گوشی اندرویدی به تلویزیون از یک منبع تغذیه خارجی استفاده کنید .

 

حالا اگر دستگاه شما ورودی را ندارد شما باید از اسلیم پورت استفاده کنید در واقع شما می توانید به وسیله استفاده از این اسلیم پورت ها نیاز خود را به منبع تغذیه خارجی قطع کنید . اگر برای مدت طولانی قصد دارید این اتصال را برقرار کنید بهتر است از شارژر اصلیتان استفاده نمایید .

ما در این قسمت به شما توصیه میکنیم که پیش از اینکه اقدام به خرید دو کابل MHL یا SlimPort کنید حتما دستگاه خودتان را چک کنید که پورت را داشته باشد . به عنوان مثال برخی از تبلت ها فقط از کابل MHL پشتیبانی می نمایند این تبلت ها شامل : تبلت های Microsoft Surface و Samsung Galaxy Tab 3 می باشند .

فراموش نکنید که این در حالی است که شما برای برقراری اتصال Google Nexus 5 به تلویزیون به اسلیم پورت نیاز داشته ایم .

 

چگونه دستگاه اندرویدی خود را به صورت بی سیم یا وایرلس به تلویزیون وصل نماییم ؟

اگر شما نمی توانید از کابل استفاده کنید راهکارهای دیگری نیز وجود دارد . ایده آل ترین روش برای استریم کردن ویدیو و عکس از کامپیوتر یا گوشی و تبلت به تلویزیون ، روش میراکست می باشد . اکثر تلویزیون های که بصورت هوشمند در بازار عرضه می شوند امروزه این قابلیت ها را داشته اند و شما خواهید توانست بدون اینکه هیچ سخت افزار و با فرمت H.264 با زیادترین کیفیتی که امکان پذیر است عکس ها و فیلم های خود را مشاهده نمایید . دستگاههای اندرویدی که نسخه ۴٫۲ و بالاتر را داشته اند می توانند از میراکست پشتیبانی نمایند .(چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم)

 

شما می توانید از کروم کست گوگل برای استریم نمودن محتوا استفاده نمایید .در واقع این یک نوع انتقال دهنده صورت و تصویری می باشد که شما به وسیله آن خواهید توانست به جایی اینکه از کابل HDMI استفاده کنید به واسطه نرم افزار تلفن هوشمند و تبلت، تصاویر و فیلم را روی تلویزیون کنترل کنید .

 

اما لازم است در اینجا کمی در مورد کاربران اپلی نیز صحبت کنیم این کاربران نمی توانند از استریم کردن محتوا استفاده کنند زیرا هنوز این قابلیت برای آنها فراهم نشده است . این کاربران می توانند برای اینکه گوشی خودشان را به تلویزیون متصل کنند از اپل تی وی استفاده کنند که مانند کروم کست سرویس های متنوع Netflix و Sky را پشتیبانی می نمایند .

کاربرانی که دارای گوشی های اندرویدی پیشرفته تری هستند (اندروید ۴٫۴٫۲ و بالاتر) ، شانس بهتری دارند زیرا این افراد می توانند برای متصل کردن گوشی اندرویدی خود به تلویزیون راحت تر باشند . این اتصال به صورت بی سیم شکل می گیرد و می توانید با روش های کنترل تبدیل اندروید از راه دور علاوه بر اینکه محتوا را مشاهده می کنید از هر نوع سخت افزار جانبی برای کار کردن با تلویزیون بی نیاز شوید.(چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم)

 

در این قسمت ما سعی کرده ایم روش های متنوعی را برای شما توضیح دهیم حالا شما از خود سوال می کنید که کدام روش بهتر است ؟ یا کدام روش می تواند برای استفاده من مناسب تر باشد ؟ ما در این قسمت تصمیم گرفتیم به صورت مختصر یکبار دیگر آنها را بیان کنیم :

روش های که به سخت افزار متکی هستند روش های مانند روش اول و دوم هستند که کاربران به وسیله آنها می توانند خیلی راحت و بی دردسر با کمی هزینه محتوای اندرویدی خود را بر روی تلویزیون مشاهده نمایند و لذت کافی را از این موضوع ببرند . اما این روش های که توضیح دادیم هم چندان بی عیب و ایراد نیستند مثلا شما دقت کنید اگر از تبلت استفاده می کنید باید حتما به صورت دائمی این تبلت روشن باشد و شما در همه لحظاتی که نسبت به مشاهده محتوا می پردازید اسکرین روشن باشد و این به خودی خود موجب می شود تا مصرف غیرطبیعی باتری بالا رود و همچنین به دستگاه شما آسیب برسد .

 

در ادامه ما به شما روش استریم کردن و استفاده نمودن از میراکست را معرفی نمودیم ، شاید استفاده از این روش ها بهتر از دیگر روش ها باشد ولی باید بدانیم که در این روش محدودیت های کم تری را داشته این اما باید در نظر داشته باشیم که هزینه ی بیشتری را صرف کنیم به عنوان مثال خرید کردن یک تلویزیون های استریمینگ به تنهایی هزینه ی زیادی داشته است . یا مثلا اگر بخواهیم یک اکانت در سرویس هایی مثل اسکایپ بخریم نیز باید هزینه زیادی را پرداخت نماییم . نکته ای که اینجا باید فراموش نکنیم این است که میراکست هم مانند دیگر روش های سخت افزاری به روشن ماندن دستگاه نیاز داشته است .(چگونه گوشی اندرویدی را به تلویزیون متصل کنیم)

 

مقالات مرتبط :

سافت چین:

پویاسیستم:

یک خانه تمام هوشمند داشته باشید !

گجت تشخیص توت فرنگی شیرین تر با سنسور موبایل !

 

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.term_id, tt.parent, tt.count, tt.taxonomy FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND tr.object_id IN (10250) ORDER BY t.name ASC

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.