مرکز خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته

 

توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی مشتریان از همان ابتدای فعالیت شرکت پویا سیستم در دستور کار مدیران و کارکنان شرکت پویا سیستم قرار گرفته است. به همین خاطر است که عزم سازمانی نظام‌یافته‌ای برای افزایش روزافزون میزان خوشنودی مشتریان در سطح گروه وجود دارد که توانسته است با برنامه‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن، نتایج درخشانی به بارآورد.
شرکت پویا سیستم مرکزی برای ارایه‌ی خدمات نرم افزاری از بهترین و زبده‌ترین کارشناسان و متخصصان کشور یاری گرفته است تا بتواند این سرویس را با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارایه کند و خدمات پشتیبانی موثر و کارآمدی را نیز به صورت دایمی و ۲۴ ساعته در کلیه‌ی روزهای سال به مشتریان خود ارایه کند. هم‌اکنون، تیم پشتیبانی فنی متشکل از بهترین کارشناسان و متخصصان در این حوزه است و به صورت دایمی آماده‌ی پاسخ‌گویی به نیازها و مشکلات کاربران است. مشتریان می‌توانند در تمام ساعت‌های شبانه‌روز و در تمام روزهای سال تماس بگیرند و نیازها و مشکلات خود را با تیم فنی پویا سیستم مطرح سازند. بی‌گمان، مشکلات و مسایل مطرح شده از سوی مشتریان بی‌درنگ پی‌گیری و در زودترین هنگام ممکن برطرف خواهد شد.

 

گفتنی‌ست، کیفیت بالای خدمات نرم افزاری و پشتیبانی موثر از خدمات ارایه شده موجب گشته است که این سرویس با استقبال بسیار خوبی در بازار مواجه شود و روزانه بر شمار استفاده‌کنندگان از این سرویس شرکت پویا سیستم افزوده شود.

 

پشتیبانی پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته support