محصولات پشتیبانی از محصولات گوگل چه زمانی پایان می‌یابد        2

در این مقاله قصد داریم به بررسی پشتیبانی محصولات گوگل بپردازیم. باما همراه باشید .

 

در به‌روزرسانی اخیر صفحه‌ی پشتیبانی محصولات گوگل، زمان پایان پشتیبانی تلفنی و پشتیبانی آنلاین محصولات خانواده‌ی پیکسل و نکسوس اعلام شده است.

 

محصولات پشتیبانی از محصولات گوگل چه زمانی پایان می‌یابد        1 200x133

Google

گوگل محصولات پشتیبانی از محصولات گوگل چه زمانی پایان می‌یابد 2220212

گوگل

 

بر اساس جدول زمانی اعلام‌شده توسط گوگل، پشتیبانی از گوشی‌های سری پیکسل اکتبر سال ۲۰۱۹ به پایان خواهد رسید. در مورد محصولات خانواده نکسوس، در حال حاضر صرفا گوشی‌های نکسوس ۶، ۵X و ۶P به همراه تبلت نکسوس ۹ از پشتیبانی گوگل برخوردار هستند.

بنا بر اعلام گوگل، گوشی نکسوس ۶ و تبلت نکسوس ۹ تا اکتبر سال جاری و گوشی‌های نکسوس ۵X و ۶P تا سپتامبر سال آینده از پشتیبانی گوگل بهره‌مند هستند. لازم به ذکر است که ارائه‌ی به‌روزرسانی‌های امنیتی برای گوشی‌های یادشده، هم‌زمان با پایان پشتیبانی تلفنی و آنلاین به پایان خواهد رسید.

دیگر تولید‌کنندگان نیز سیاست‌های مشابهی در زمینه‌ی پشتیبانی فنی و ارائه‌ی به‌روزرسانی‌ های امنیتی دارند؛ بنابراین در این زمینه شفافیت کمتری نشان می‌دهند. برای دریافت جزئیات بیشتر در زمینه به‌روزرسانی‌های امنیتی و پشتیبانی فنی گوگل می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط (پشتیبانی گوگل ):

سافت چین:

پویاسیستم:

پردازنده گرافیکی انویدیا در معدن کاوی بیت کوین بر رقبا چیره شد آیفون ۸ از اتصال LTE گیگابیتی پشتیبانی نخواهد کرد

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *