خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('nav_menu') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('portfolio-types') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_statistics_useronline' doesn't exist]
DELETE FROM `wp_statistics_useronline` WHERE timestamp < 1606766649

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (12360) ORDER BY t.name ASC

وقتی لپ‌تاپ خیس شد چه کنیم !|پویاسیستم مرکزی|حسابداری

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

لپ‌تاپ وقتی لپ‌تاپ خیس شد چه کنیم !           10

#آموزش_کامپیوتر ؛ در این مقاله به ارائه راهکارهایی می پردازیم که پس از اینکه لپ‌تاپ

خیس شد چه کارهایی انجام دهیم . با مقاله وقتی لپ‌تاپ‌ خیس شد چه کنیم با ما همراه باشید : 

 

اگر قرار است در زندگی کامپیوتری‌تان یک فاجعه رخ دهد، این فاجعه می‌تواند ریختن آب، چای یا هر مایع دیگری بر روی سیستم شما باشد! این اتفاق که بر روی لپ‌تاپ‌ ها به دلیل قابل حمل بودن زیاد هم رخ می‌دهد می‌تواند در صورت عکس‌العمل اشتباه به مرگ دائمی سیستم نیز منجر شود! در این ترفند به معرفی راه‌کارهایی که بایستی پس از خیس شدن لپ‌تاپ انجام دهید خواهیم پرداخت. ( وقتی لپ تاپ خیس شد چه کنیم )

 

وقتی لپ تاپ خیس شد چه کنیم لپ‌تاپ وقتی لپ‌تاپ خیس شد چه کنیم !           10

وقتی سیستم خیس می‏شود!

۱٫ در ابتدا پیش از انجام هر کاری آرامش خود را حفظ کنید و دست و پای خود را گم نکنید. با انجام صحیح این کارها می‌توانید سیستم خود را نجات دهید، در نتیجه نگران نباشید.

 

۲٫ در عین حالی که آرامش خود را حفظ می‌کنید سریع نیز باشد. هر ثانیه‌ای که بگذرد امکان نفوذ بیش‌تری از رطوبت به داخل سیستم وجود دارد. در نتیجه زمانی برای نشستن و افسوس خوردن وجود ندارد.

 

۳٫ لپ‌تاپ را در صورت اتصال به برق از پریز جدا کنید و هر چه وسیله جانبی نظیر ماوس، فلش دیسک و… به لپ‌تاپ متصل است را از آن جدا کنید. هم‌چنین اگر باتری داخل سیستم است، آن را نیز بیرون بیاورید.

 

۴٫ بسته به میزان مایع ریخته شده روی سیستم بررسی کنید و تخمین بزنید مایع تا کجا نفوذ کرده است. در اکثر مواقع آب به داخل سیستم نفوذ نکرده و تنها تا صفحه کلید پیشروی می‌کند.

 

۵٫ سیستم را طوری قرار دهید که از پخش شدن بیش‌تر مایع در درون سیستم جلوگیری شود (ترفندستان) و در جهت خارج شدن مایع از دستگاه باشد. به عنوان مثال آن را بر خلاف جاذبه زمین نگه‌دارید.

۶٫ با استفاده از دستمال یا هر چیز دیگری که قدرت جذب بالایی داشته باشید سطح بیرونی سیستم را خشک کنید. شما می‌توانید از دستمال آغشته به الکل نیز برای این کار استفاده کنید. ( وقتی لپ تاپ خیس شد چه کنیم )

 

۷٫ اگر اطمینان دارید آب به درون لپ‌تاپ نفوذ کرده است، باید لپ‌تاپ را باز نموده و محتویات داخلی آن را خشک کنید. برای این کار باید به دو نکته بسیار مهم دقت کنید: ابتدا این که اطمینان داشته باشید دانش فنی این کار را دارید. مبادا به جای اصلاح ابرو، چشم را کور کنید! اگر فکر می‌کنید چنین تخصصی ندارید این کار را به دست یک متخصص بسپارید و خودتان لپ‌تاپ را باز نکنید. هم‌چنین اگر سیستم شما دارای گارانتی است از باز کردن آن پرهیز کنید، چرا که این کار باعث بی‌اعتبار شدن گارانتی لپ‌تاپ می‌شود. ( وقتی لپ تاپ خیس شد چه کنیم )

 

۸٫ پس از باز کردن سیستم و خشک نمودن سطوح سخت‌افزارها بهتر است که به مدت ۲۴ ساعت سیستم را در محیط عاری از هر گونه گردوخاک و کثیفی و در مقابل نور آفتاب قرار دهید تا رطوبت نفوذ کرده در سخت‌افزارهای داخلی تبخیر شود.

 

۹٫ اگر به آفتاب دسترسی ندارید می‌توانید از سشوار استفاده کنید، اما با احتیاط فراوان. سعی کنید از سشوار با درجه حرارت کم و از فاصله دور استفاده کنید. حالت سشوار باید خشک و بدون رطوبت باشد. هم‌چنین می‌توانید از شوفاژ یا بخاری یا هر وسیله گرمازای دیگری با احتیاط و از فاصله دور استفاده کنید. دقت کنید بی احتیاطی در این کار می‌تواند منجر به ذوب شدن مدارهای داخلی سیستم شود! ( وقتی لپ تاپ خیس شد چه کنیم )

 

۱۰٫ پس از گذشت مدت زمان کافی، هنگامی که اطمینان پیدا کردید هر چه رطوبت در لپ‌تاپ بوده خشک شده است، لپ‌تاپ را روشن کنید. امیدواریم لپ‌تاپ  تان مثل روز اول کار کند!

 

مقالات مرتبط :

سافت چین:

پویاسیستم:

پی بردن به نحوه نصب ویندوز ۱۰ در ریجستری

چرا کامپیوتر کند کار می کند و برطرف کردن این مشکل

 

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.term_id, tt.parent, tt.count, tt.taxonomy FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND tr.object_id IN (12360) ORDER BY t.name ASC

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.