خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('nav_menu') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('portfolio-types') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_statistics_useronline' doesn't exist]
DELETE FROM `wp_statistics_useronline` WHERE timestamp < 1610862360

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (12595) ORDER BY t.name ASC

حسابداری|اعتماد به نفس|استفاده|پویاسیستم|حسابداری|انتی ویروس

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

حسابداری نکات مهم حسابداری : پیشرفت در حسابداری بخش سوم

در این مقاله به ادامه مباحث نکات مهم حسابداری و پیشرفت در حسابداری می پردازیم . با ما همراه باشید : 

 

زمانی که به عنوان یک حسابدار در واحدی مشغول به فعالت میشوید باید اعتماد به نفس یک بازیگر یا مجری تلویزیون را داشته باشید.

 

بازیگران سینما زمانی موفق میشوند که باور کنند توانایی بازی در مقابل عده زیادی از هنرمندان را دارند. وقتی به توانایی هایتان ایمان داشته باشید دیگران هم شما را باور خواهند کرد.

 

در سال های قبل که در شرکتی برای اولین تجربه مشغول به فعالیت بودم و حسابداری آن را بر عهده داشتم با وجود تلاش های بسیار زیادم و صرف زمان زیادی در آن شرکت، باز هم به چشم یک حسابدار کارآمد به من نگاه نمیشد. ( نکات مهم حسابداری )

 

بارها شده بود که بعد از محاسبه سود و گرفتن تراز و ارائه گزارش آن به مدیریت نگرانی اش از اینکه آیا این محاسبات درست است یا خیر را از نگاه مضطربش میدیدم. اوایل قدرت و اعتماد بنفس دفاع از عملکرد خوب خود را نداشتم و همین باعث شد تا رفته رفته این رفتار مدیریت به یک عادت بد رفتاری تبدیل شود.

 

شاید در سالهای بعد به عنوان حسابدار ، اعتماد به نفس لازم را کسب کردم ولی دیگر زمینه نشان دادن قابلیت هایم به رده های بالاتر از خودم مهیا نبود. من دیر به این موضوع رسیدم که وقتی گزارش عملکرد شرکت را تهیه و ارائه میکنم باید با قدرت نه با ترس و نگرانی از محاسباتم دفاع کنم. دیر متوجه شدم و زمان برای برداشتن واژه ” نه این که به دست آوردی اشتباهه…” سپری شده بود. ( نکات مهم حسابداری )

 

اوایل هدفم فقط پیداکردن شغل مناسب و نگهداری از آن جایگاه بود. برای رسیدن به این هدف ابتدایی تلاش های زیادی انجام میدادم.

 

اولین نفری که وارد شرکت میشد من بودم و بعد از همه از شرکت میرفتم. در زمان اداری با اینکه مسولیت من فقط حسابداری بود ولی منشی تلفنی، مسول فروش محصولات و مدیر اداری هم بودم. و بدون گرفتن اضافه کاری در بعداز وقت اداری کار اصلی خودم را انجام میدادم. معتقد بودم همه کارها باید دست خودم باشد تا درست انجام شود و این باور بسیار غلط بود. ( نکات مهم حسابداری )

 

همه این ها دلیلی شده بود تا من به جای یک حسابدار، یک کارمند جزء باشم که حتی به محاسباتم اعتماد نداشتند.

 

ولی همه اینها تجربه شد و به این نتیجه رسیدم که بهترین بودن در یک حرفه بهتر از دخالت در همه زمینه هاست آن هم صرفا برای حضور داشتن. درواقع بهترین بودن بهتر از پرکارترین بودن است و این یک راه موفقیت در حسابداری است.

 

نکات مهم حسابداری پیشرفت در حسابداری

نکات مهم حسابداری پیشرفت در حسابداری حسابداری نکات مهم حسابداری : پیشرفت در حسابداری بخش سوم

حسابداران باید سعی کنند که علاوه بر یادگیری ویژگی های محیط کار و سازگاری با آن، اعتمادبه نفس خود را به گونه ایی منطقی بالا ببرند.

 

منظور از منطقی بودن این است که جسورانه برخورد نشود. این جسارت در بیان برای صحبت با مدیران آن هم در یک محیط کار قطعا تنش زا خواهد بود . مودبانه صحبت کردن با بیان جسورانه متفاوت است.

 

یکی دیگر از نکات منفی موجود در روابط بین کارمند و کارفرما ، ” چشم گفتن ” است.

 

این واژه شاید در ابتدا استفاده از آن موجب رضایت در رفتار دو طرف میشود ولی رفته رفته و با استفاده نامتعارف از آن نه تنها جذابیت ندارد بلکه باعث ناراحتی هرکدام از طرفین خواهد شد.

 

کارمندان یا کارفرمایانی که صرفا برای برطرف کردن مورد پیش آمده در لحظه، از چشم گفتن استفاده میکنند مراقب باشند که این تایید است و باید انجام شود. بهتر است به جای آن از واژه های بررسی میشود ، باید منتظر بمانید ، سر فرصت مناسب و مشابه آن استفاده شود. ( نکات مهم حسابداری )

 

به طور کلی کسب تجربه در محیط کار به همراه داشتن اطلاعات علمی بالا ( در هر تخصصی نه فقط شغل حسابدار )، باید همراه با تکنیک های موفقیت شغلی مانند الگوهای رفتاری مناسب باشد.

 

مقالات مرتبط :

پویاسیستم:

سافت چین:

نکات مهم حسابداری : پیشرفت در حسابداری – بخش دوم

نکات مهم حسابداری : پیشرفت در حسابداری – بخش اول

 

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.term_id, tt.parent, tt.count, tt.taxonomy FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND tr.object_id IN (12595) ORDER BY t.name ASC

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.