لایسنس اورجینال نحوه تشخیص لایسنس اورجینال از تقلبی Eset NOD 32 82 1 fffe6bd71cabea899677a7934efc1c34
در این مقاله به نحوه تشخیص لایسنس اورجینال و اصلی آنتی ویروس های Nod 32 میپردازیم و تفاوتهای مربوط به لایسنس های اصلی و تقلبی را بررسی میکنیم . با ما همراه باشید :
لطفا جهت جلوگیری از سوء استفاده افراد سود جو ، در زمان خرید لایسنس ESET نهایت دقت را به عمل آورید.
جهت جلوگیری از بین رفتن داده های حساس و ایجاد امنیت در کامپیوتر و شبکه خود، انتخاب در خرید محصول امنیتی معتبر، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
امروزه به روز بودن آنتی ویروس در هر لحظه، نقش حیاتی در حفظ و نگهداری اطلاعات موجود در کامپیوتر و شبکه دارد و این مهم تنها با استفاده از محصول امنیتی دارای لایسنس اورجینال میسر می باشد.
جهت حفظ حقوق کاربران گرامی،شرکت پویا سیستم مرکزی ، لایسنس های اورجینال و معتبر شرکت ESETرا ارائه می نماید و موارد ذیل را جهت تشخیص لایسنسهای اورجینال به اطلاع مشتریان گرامی می رساند :

 

لایسنس اورجینال لایسنس اورجینال نحوه تشخیص لایسنس اورجینال از تقلبی Eset NOD 32 83 200x112

 

نسخه خانگی آنتی ویروس نود۳۲ و اسمارت سکوریتی ایست:

 

  • لایسنس اورجینال ESET به صورت ۲۰ کاراکتر انگلیسی بوده که به پنج قسمت ۴ کاراکتری تقسیم شده است و برای فعال نمودن آن به سایت esetcanada.net مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم مربوطه ، لایسنس اورجینال فعال شده و مشخصات لایسنس که شامل نام کاربری و پسورد می باشد ، مستقیماً از شرکت ESET به کاربر نمایش داده می شود .

 

  • زمان استفاده از لایسنس یک سال بوده که پس از فعال نمودن لایسنس آغاز می گردد و در طول یکسال هیچ تغییری در نام کاربری و رمز عبور لایسنس ایجاد نشده و نیازی به وارد کردن مجدد مشخصات لایسنس نمی باشد.

 

  • به روز رسانی آنتی ویروس به صوت اتوماتیک و در اولین فرصت انجام شده و باعث جلوگیری از آلوده شدن سیستم کاربر توسط ویروس های جدید می شود.

 

  • در صورت مفقود شدن کارت لایسنس ، کاربر با تماس با واحد پشتیبانی شرکت پویا سیستم ، قادر به دریافت مجدد نام کاربری و پسورد خود می باشد.

 

  • در صورت ارائه نسخه جدید آنتی ویروس بصورت اتوماتیک پیغام بروز رسانی برنامه داده شده و در صورت تمایل کاربر می تواند آن را دانلود و نصب نماید.

 

مقالات مرتبط :
محصولات آنتی ویروس Eset
کدام آنتی ویروس مناسب سیستم شماست ؟

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.