ماشینی معرفی گجت : اولین ماشینی که در کیف شما جا می شود !                              1

#گجت ؛ در این مقاله به معرفی و بررسی یک گجت جالب و کاربردی می پردازیم . ماشینی که در کیف شما جا می شود . با ما همراه باشید :

 

بحث وسیله های نقلیه یک نفره با استفاده از تکنولوژی های همچون مغناطیس و آهنربا شبیه طرح هاور بورد لکسوس این روز ها بسیار داغ و جذاب است،حالا یک مهدنس ژاپنی اولین وسیله نقلیه موتوری که دارای ابعادی به اندازه کیف لپ تاپ شماست را تولید کرده که میتواند به جمع بورد های پیشرفته آینده اضافه شود.

 

معرفی گجت : ماشین جیبی

معرفی گجت : ماشینی جیبی ماشینی معرفی گجت : اولین ماشینی که در کیف شما جا می شود !

Kuniako Saito مهندس ژاپنی Cocoa Motors بورد الکتریکی کوچکی به اسم WalkCar ساخته است که دارای ابعادی و وزنی به اندازه یک لپ تاپ میباشد و براحتی در کوله شما جای خواهد گرفت.برای دستور دادن و رانندگی با این دستگاه ماشینی باید وزن بدن خود را انداکی به سمت جلو هدایت کنید تا دستگاه شروع به حرکت کند.

والک کار اولین ماشینی که در کیف شما جا میشود!

انرژی این دستگاه ماشینی توسط باتری های لیتیومی تامین میشود و در دو مدل مناسب برای داخل خانه و یا محیط بیرون تولید خواهد شد.ورزن تقریبی این دستگاه بسته به مدل آن تقریبا ۲ الی ۳ کیلو گرم خواهد بود و میتواند انسان هایی تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم را جابجا کند.

 

مقالات مرتبط :

 

یک خانه تمام هوشمند داشته باشید !

معرفی فلش با ظرفیت ۲ ترا بایت !

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *