دستگاه معرفی گجت : اتاقی که همه گجت های (دستگاه) شما را با هم شارژ می کند ! 1

#گجت ؛ در این مقاله به معرفی گجت جالب می پردازیم . اتاقی که در آن می توانید همه گجت دستگاه های خود را به کمک هوا شارژ کنید . با ما همراه باشید : 

 

درست است که شرکت دیزنی به خاطر ساخت فیلم‌ها و انیمیشن‌های مخصوص کودکان معروف است اما این شرکت بزرگ در تلاش است تا دستی هم در تکنولوژی شارژ بی‌سیم هم داشته باشد.

 

گجت اتاق دستگاه معرفی گجت : اتاقی که همه گجت های (دستگاه) شما را با هم شارژ می کند !                 1

دیزنی مشغول کار روی اتاقی است که قادر است بدون استفاده از حتی یک سیم و به کمک تکنولوژی شبیه وای فای، به وسایل همراه شما مانند تبلت‌ها و تلفن‌های همراه شارژ برساند.

 

گفتنی است؛ تا به حال محققان با موفقیت این روش را با شارژ کردن ۱۰ باطری در داخل اتاقی به ابعاد ۵ در ۵ آزمایش کرده‌اند و ادعا کرده‌اند که این تکنولوژی می‌تواند تا ۳۲۰ دستگاه را به طور همزمان شارژ کند.

این تکنولوژی به نام QSCR یا تشدید شبه حفره‌ای ساکن از میدان‌های مغناطیسی استفاده می‌کند تا انرژی را به دستگاه‌های همراه منتقل کند و در آزمایشگاه تحقیقات دیزنی در پیتزبرگ پنسیلوانیا در آمریکا در حال پیشرفت است.

 

مقالات مرتبط :

سافت چین:

پویاسیستم:

معرفی گجت ؛ جایگزین مناسبی برای گوگل گلس

معرفی گجت ؛ ساعت دیواری مغناطیسی عجیب با قابلیت هایی فراتر از انتظار

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.