خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('nav_menu') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('portfolio-types') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_statistics_useronline' doesn't exist]
DELETE FROM `wp_statistics_useronline` WHERE timestamp < 1606533184

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (12136) ORDER BY t.name ASC

معرفی جدیدترین ویژگی های ویندوز 10|پویاسیستم مرکزی

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

ویندوز معرفی جدیدترین ویژگی های ویندوز 10                         10

#آموزش_کامپیوتر ؛ در این مقاله به معرفی و بررسی جدیدترین ویژگی های ویندوز ۱۰ می پردازیم . با ما همراه باشید : 

 

مایکروسافت اولین بروزرسان بزرگ ویندوز ۱۰ را چند روز پیش عرضه کرد. در کنار بهبودهای صورت گرفته در این بروزرسان، ویژگی‌های مخفی مختلفی هم در آن دیده شده است. در ادامه شما را با ۷ ویژگی جدید که در بروزرسان این سیستم عامل قرار گرفته‌اند، آشنا می‌کنیم. ( جدیدترین ویژگی های ویندوز ۱۰ )

دستگاه من را پیدا کن

این قابلیت قبلا در تلفن‌های همراه مشاهده شده بود، اما روی لپ‌تاپ‌های ویندوزی وجود نداشت. در بروزرسان جدید ویندوز ۱۰ این ویژگی به آن اضافه شده تا کاربران بتوانند محل لپ‌تاپ گم شده‌ی خودشان را مشاهده کنند. ( جدیدترین ویژگی های ویندوز ۱۰ )

اضافه شدن قابلیت‌های بیشتر به کورتانا

کورتانا روی تلفن‌های همراه ویندوزی قابلیت‌های بهتری دارد و مایکروسافت سعی کرده در بروزرسان جدید ویندوز ۱۰ هماهنگی میان تلفن‌های همراه ویندوزی و سیستم‌عامل خودش را افزایش دهد.
در بروزرسان جدید، کورتانا می‌تواند تماس‌های از دست رفته را روی لپ‌تاپ یا کامپیوتر خانگی به نمایش در بیاورد. همچنین به وسیله‌ی کورتانای کامپیوتر خودتان می‌توانید جواب تماس‌های از دست رفته را با پیام کوتاه ارسال کنید. ( جدیدترین ویژگی های ویندوز ۱۰ )

 

 

جدیدترین ویژگی های ویندوز ۱۰

جدیدترین ویژگی های ویندوز 10 ویندوز معرفی جدیدترین ویژگی های ویندوز 10                         10

 

تشخیص زمان خودکار

سیستم‌عامل ویندوز سال‌ها است که به شکل خودکار منطقه‌های زمانی را شناسایی می‌کند و کاربران نیازی ندارند که ساعت را به شکل دستی تنظیم کنند؛ اما اگر با کامپیوتر خودتان به کشور دیگری مسافرت کنید، زمان به شکل خودکار تغییر نمی‌کند. در بروزرسان جدید ویندوز ۱۰ این قابلیت به وجود آمده و کاربران می‌توانند آن را فعال کنند. ( جدیدترین ویژگی های ویندوز ۱۰ )

نسخه‌ی جدید برنامه‌ی Skype

مایکروسافت ویندوز ۱۰ را به شکلی طراحی کرده که برنامه‌‌ی پیام‌رسان Skype به شکل پیش‌فرض در آن قرار گرفته و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. در این بروزرسان جدید می‌توانید با کورتانا به شکل خوبی با Skype‌ کار کنید. برنامه‌‌ی Skype یک نرم‌افزار کاربردی برای ارتباط برقرار کردن با افراد مختلف است.

پخش کردن فایل‌های چند رسانه‌ای روی دستگاه‌های مختلف

مایکروسافت در آخرین نسخه از سیستم‌عامل خودش از استاندارد DLNA پشتیبانی می‌کند. اگر از مرورگر اج استفاده کنید گزینه‌ای را مشاهده خواهید کرد که به وسیله‌ی آن می‌توانید فایل‌های چندرسانه‌ای مختلف را روی دستگاه‌های دیگر ارسال کنید تا به وسیله آن‌ها پخش شوند. با این کار می‌توانید فایل‌های صوتی، ویدیویی و عکس را بدون تنظیمات خاص به سیستم‌های دیگر ارسال کنید.

همگام‌سازی رمزهای عبور و سایت‌های مورد علاقه در مرورگر اج

در بروزرسان جدیدی که به مرورگر اج اضافه شده، کاربران می‌توانند رمزهای عبور و سایت‌های مورد علاقه‌ی خودشان را با سیستم‌های دیگری که ویندوز ۱۰ دارند، همگام‌سازی کنند.

برنامه‌ها به شکل بهتری در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند

قابلیت «مترو» که در سیستم‌عامل ویندوز ۸ به نمایش در آمد، از ویژگی در کنار هم قرار دادن برنامه‌ها برخوردار بود. این ویژگی در ویندوز ۱۰ بهتر شده و روی تمام نرم‌افزارها کار می‌کند.
زمانی که دو برنامه را در کنار هم قرار می‌دهید آن‌ها به‌تناسب صفحه نمایش تغییر اندازه می‌دهند و در کنار هم مشاهده می‌شوند. همچنین می‌توانید ماوس را به میان آن‌ها ببرید و اندازه‌ی به نمایش درآمدن برنام‌ها را تغییر دهید. ( جدیدترین ویژگی های ویندوز ۱۰ )

 

مقالات مرتبط :

سافت چین:

پویاسیستم:

جلوگیری از هشدار به روز رسانی ویندوز ۱۰

چند راهکار ساده برای افزایش سرعت کامپیوتر

 

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.term_id, tt.parent, tt.count, tt.taxonomy FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND tr.object_id IN (12136) ORDER BY t.name ASC

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.