معرفی اپلیکیشن موبایل : والپیپر هوشمند                     1
#موبایل ؛ در این مقاله به معرفی اپلیکیشن موبایل والپیپر هوشمند می پردازیم . اپلیکیشنی بسیار جالب و کاربر پسند . با ما همراه باشید : 

 

تصاویر پس‌زمینه خود را هر روز تغییر دهید تا محیطی متنوع و جذاب را روی صفحه گجت اندرویدی‌تان تجربه کنید. اپلیکیشن Smart Wallpaper این امکان را برای شما کاربران اندرویدی فراهم کرده تا در هر زمان تصویری متفاوت را ببینید و از تصاویر تکراری و کسل‌کننده رها شوید.

 

این اپلیکیشن همان‌طور که از اسمش پیداست به صورت هوشمند و در زمان‌های متفاوت و شرایطی که توسط خود شما تنظیم شده است تصویر پس‌زمینه را متناسب با موقعیت تغییر می‌دهد. شرایطی که برای Smart Wallpaper قابل تنظیم و تغییر است شامل تغییرات روز و شب و تغییرات آب‌وهوایی می‌‌باشد. به طور مثال در طول روز تصاویری مربوط به روز و در شب تصاویری مربوط به شب را به صورت خودکار به عنوان پس‌زمینه قرار می‌دهد. در شرایط مختلف آب‌و هوایی نیز این قابلیت را می‌توان برای دستگاه استفاده کرد تا تصاویری متناسب با آن را داشته باشیم.

 

معرفی اپلیکیشن موبایل : والپیپر هوشمند
معرفی اپلیکیشن موبایل : والپیپر هوشمند معرفی اپلیکیشن موبایل : والپیپر هوشمند
مجموعه‌ای که برای این اپ در نظر گرفته شده است شامل تعداد بسیار زیادی از تصاویر زیبا و با کیفیت بسیار بالا بوده است که برای هر کدام از تغییرات قابل استفاده می‌باشند. این تغییر تصاویر را در شرایطی مانند اتصال به انواع شبکه‌های وایفای، تغییر شرایط آب‌و هوایی، ساعات مختلف روز یا تاریخ‌های خاص، فصول متفاوت و سایر تغییرات مورد نظر می‌توان اعمال نمود و یا انتخاب تصاویر را در حالت تصادفی قرار داد تا در بازه زمانی مشخص شده بدون ترتیب به نمایش گذاشته شوند. با استفاده از Smart Wallpaper هیچ نگرانی بابت تمام شدن باتری دستگاه نداشته باشید چرا که این اپلیکیشن کمترین مقدار را از باتری دستگاه مصرف می‌نماید.

 

مقالات مرتبط :

 

معرفی اپلیکیشن موبایل : موبایل خود را به اسکنر تبدیل کنید
گوشی پیکسل ۲ گوگل به احتمال فراوان زودتر از موعد معرفی می شود !

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *