نرم افزار مانیتورینگ و مدیریت شبکه

 

مدیریت شبکه مدیریت شبکه مدیریت شبکه NOC fiji

امروزه اهمیت شبکه های رایانه و مدیریت شبکه های کامپیوتری بر هیچ کس پوشیده نیست . با توجه به مزیت های مختلف آنها (کاهش هزینه ، صرفه جو۱یی در وقت ، حذف محدودیت های جغرافیایی و …) ، شاهد پیشرفت روزافزون این شاخه علمی می شویم. به کمک شبکه های کامپیوتری می توان در هزینه های مربوط به تجهیزات گران قیمت سخت افزاری نظیر هارد دیسک، دستگاه های ورود اطلاعات و… صرفه جویی کرد. شبکه های کامپیوتری، نیازهای کاربران در نصب منابع سخت افزاری را رفع کرده یا به حداقل می رسانند.از شبکه های کامپیوتری می توان برای استاندارد سازی برنامه های کاربردی نظیر واژه پردازها و صفحه گسترده ها، استفاده کرد. یک برنامه کاربردی می تواند در یک کامپیوتر مرکزی واقع در شبکه اجرا شود و کاربران بدون نیاز به نگهداری نسخه اصلی برنامه، از آن در کامپیوتر خود استفاده کنند.
استاندارد سازی برنامه های کاربردی دارای این مزیت است که تمام کاربران و یک نسخه مشخص استفاده می کنند. این موضوع باعث می شود تا پشتیبانی شرکت عرضه کننده نرم افزار از محصول خود تسهیل شده و نگهداری از آن به شکل موثرتری انجام شود.مزیت دیگر استفاده از شبکه های کامپیوتری، امکان استفاده از شبکه برای برقراری ارتباطات روی خط (Online) از طریق ارسال پیام است. به عنوان مثال مدیریت شبکه می توانند برای ارتباط با تعداد زیادی از کارمندان از پست الکترونیکی استفاده کنند.لیکن مدیریت شبکه ضروری ترین رکن در شبکه های کامپیوتری می باشد.
نرم افزار منحصر به فرد مدیریت شبکه پادمین محصولی دیگر از شرکت پویا سیستم با بهره گیری از بهترین تکنولوژی ها برای مدیریت شبکه امکاناتی را فراهم می کند که تا امروز در هیچ محصولی وجود نداشته است.
پادمین یک نرم افزار فوق العاده قدرتمند برای مدیران شبکه می باشد با استفاده از این نرم افزار فوق العاده قذرتمند که بر روی تمامی ویندوز ها حتی ویندوز سرور هم کار می کند به عنوان مدیر شبکه می توانید کنترل کاملی بر روی شبکه ی خود داشته باشید. با این نرم افزار شما قادر خواهید بود با تمام کاربران حاضر بر روی Network در هر لحظه در ارتباط باشید و با فرستادن پیغام به هر یک از آنها اخطار یا موارد مورد نیاز را متذکر شوید. با این نرم افزار مدیریت کامپیوترهای شبکه، شما قادر خواهید بود تا از راه دور سیستمی را روشن ، لاگ آف، راه اندازی مجدد و یا خاموش کنید که می تواند در صرفه جویی در زمان و هزینه بسیار مفید باشد. در کل می توان گفت با این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا کنترل کاملی بر روی یک شبکه داشته باشید از دیگر قابلیت های این Software می توان به نمایش نام user متصل شده، مشخصات cpu ، مادر برد کلیه مشخصات سخت افزاری که در قسمت قابلیت های نرم افزار آمده است اشاره نمود . لازم به ذکر است این نرم افزار از تمام شبکه های LAN ، WLAN ، VPN پشتیبانی می کند.

 

قابلیت های نرم افزار مدیریت شبکه :

 

 1. اسکن تمامی کامپیوتر های داخل شبکه
 2. استخراج مشخصاتcpu
 3. استخراج مشخصاتmotherboard
 4. استخراج مشخصاتbase board
 5. استخراج مشخصات حافظه ی اصلی
 6. استخراج مشخصاتhard disc
 7. استخراج مشخصات کارت گرافیک
 8. استخراج مشخصات پرینتر ها
 9. استخراج مشخصاتdevice manager
 10. لیست برنامه های نصب شده بر روی هر سیستم
 11. قابلیت نمایش کامپیوتر های آنلاین وآفلاین
 12. قابلیتdisable ,enable کردن سیستم ها به گونه ای که کاربر به هیج عنوان نمی تواند تغییری ایجاد کنتد
 13. قابلبیت مشاهده ی صفحه ی نمایش کاربران
 14. قابلبیت ارسال پیام به کاربران
 15. قابلبیت ارسال فایل به کلاینت ها
 16. قابلبیت دریافت فایل از کلاینت ها
 17. قابلیت ارسال پیام به یک کامپیوتر یا تمامی کامپیوتر ها
 18. قابلیت ذخیره سازی کلیه موارد گفته شده در دیتا بیس
 19. ذخیره سازی ساعت وزمانshut down شدن کامپیونتر ها
 20. اعلام گزار ش تعویض سخت افزار ها به سرور هم به صورت آنلاین و هم آفلاین
 21. قابلیت اجر اء همزمان بروی ۲۵۰ کامپیوتر به صورت پیش فرض
 22. امکان چاپ بارکد برای سیستم ها
 23. امکان جست وجوی تمامی اطلاعات