سامسونگ سامسونگ گوشی هوشمند تاشو تولید می کند ! 18

#موبایل ؛ در این مقاله به بررسی و معرفی گوشی هوشمند تاشو که سامسونگ خبر آن را منشر کرده است می پردازیم . با ما همراه باشید : 

 

سامسونگ برای اینکه از کیفیت ساخت گوشی تاشوی خود اطمینان حاصل کند، تولید این محصول را به سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ موکول کرده است.

 

ماه گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ می‌خواهد گوشی هوشمند تاشوی خود را در سه‌ماهه سوم یا چهارم سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه کند. با این حال، طبق یک گزارش جدید، عرضه گوشی تاشوی سامسونگ به‌احتمال زیاد در سال ۲۰۱۸ اتفاق خواهد افتاد، چرا که تولید این محصول از سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ آغاز می‌شود.

 

طبق این گزارش، ظاهرا سامسونگ قصد دارد تولید محدودی از این گوشی تاشو را در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ آغاز کند و انتظار نمی‌رود تولید انبوه این دستگاه تا نیمه دوم سال ۲۰۱۸ اتفاق بیفتد.

 

گفته می‌شود علت تأخیر صورت گرفته، مشکلات فنی است که در بخش تولید محصول و قابل اطمینان بودن قاب پلاستیکی پلی آمید وجود دارد. این قاب برای محصول بسیار اهمیت دارد و عاملی است که امکان تا شدن گوشی را فراهم می‌کند. در گزارش آمده است:

درحالی‌که لایه‌های پلی آمید در ابعاد بسیار بالایی تولید می‌شوند، اما تولید انبوه قاب پلاستیکی که مبتنی بر پلی آمید باشد تا زمانی که از کیفیت بالای آن اطمینان حاصل نشود رخ نخواهد داد و با شواهد موجود، انتظار نمی‌رود تا نیمه اول سال ۲۰۱۸ شاهد رخ دادن این موضوع باشیم.

 

البته جالب است بدانید که سامسونگ قصد دارد در نمایشگاه MWC 2017 از یک گوشی تاشو رونمایی کند.

 گوشی هوشمند تاشو سامسونگ سامسونگ گوشی هوشمند تاشو تولید می کند ! 15 4

گوشی هوشمند تاشو سامسونگ سامسونگ گوشی هوشمند تاشو تولید می کند ! 16 2

مقالات مرتبط :

ترفندهای جالب گوشی های سامسونگ !

سافت چین:

پویاسیستم:

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.