سامسونگ سامسونگ از کاربران خود جاسوسی می کند!        9 1

در ایم مقاله قصد داریم به بررسی شرکت سامسونگ بپردازیم . با ما همراه باشید.

گزارشی جدید نشان می دهد سامسونگ اطلاعات فعالیت های کاربران خود در فضای آنلاین را رصد می کند. این فناوری قابلیت ردیابی ایمیل های شخصی کاربر را نیز دارد.

 

سامسونگ سامسونگ از کاربران خود جاسوسی می کند!        9 200x113

SAMSUNG

سامسونگ سامسونگ سامسونگ از کاربران خود جاسوسی می کند! Samsung company 1 793x394

به گزارش مهر به نقل از سان، گزارشی جدید نشان می دهد تلفن های ساخت شرکت سامسو نگ با استفاده از روش beaconing از کاربران خود جاسو سی می کند.

این فناوری تمام آنچه را که کاربر در فضای آنلاین می خواند و تماشا می کند (از جمله ایمیل های شخصی) را رصد می کند. با توجه به این یافته جدید، گروه Open Rights Group از سامسونگ خواسته از این فناوری در تلفن های خود استفاده نکند. یک beacon در صفحات وب سایت یا تبلیغات آنلاین پنهان می شود. این فناوری با هشدار به سیستم تلفن همراه وضعیت «جاسوسی» را در دستگاه فعال می کند. جیم کیلاک مدیر Open Right Group این خبر را افشا کرده است. البته این فناوری در بخش سیاست های حریم خصوصی شرکت توضیح داده شده است. سامس ونگ در این بخش می نویسد: از فناوری برای مقاصد مختلف از جمله تحلیل شیوه استفاده کاربران از موبایل استفاده می شود. این گزارش پس از آن منتشر شد که گوگل نیز تعداد زیادی از اپلیکیشن های اندروید را به دلیل استفاده از beacon ممنوع کرد.   مقالات مرتبط (سامسونگ ) :

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *