شرکت پویا سیستم در سال ۱۳۸۲ با انگیزه نیل به اهداف والای خودکفایی و به نمایش گذاشتن استعداد برتر ایرانی در تولید نرم افزارهای جامع و قوی و همچنین تأمین نیازهای محسوس و فراوان بازار ( اصناف ، مشاغل مختلف ، صنعت ) تأسیس گردید .اکنون پس از گذشت تقریبا یک دهه به لطف ایزد منان سعی و تلاش و پشتکار مستمر شبانه روزی مدیران ، گروههای کارشناسی نرم افزار ، حسابداری و کارکنان در ارتقاء سطح کیفی و کمی انواع نرم افزارهای تولید شده مفتخریم که در راستای اهداف یاد شده به این مهم دست یافته ایم و این نه تنها در گفتار بلکه با عنایت به ارزیابی شما مشتریان محترم در کارنامه و عملکرد شرکت پویاسیستم منعکس است .

 

از نقاط برجسته شرکت پویا سیستم که بعضا موجب گردیده تا این شرکت  از سایر رقبا فاصله گرفته و متمایز گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود .

 

  • تولید بسته های نرم افزاری منطبق با انواع نیازهای مشاغل و اصناف خاص مانند شرکتهای تعاونی ، رستوران ، فروشگاههای کاشی و سرامیک ، لوازم و مصالح ساختمانی و غیره …….
  • پنج سطح فروشگاهی ، حرفه ای و توليدي جهت استفاده کاربران مبتدی تا حرفه ای
  • تأمین تمام نیازهای مشتریان همراه با انجام عملیات مالی بصورت اتوماتیک
  • ارائه آموزش و خدمات پشتیبانی تلفنی و حضوری و اینترنتی در سطح مطلوب
  • ارتقاء و بهبود پی در پی نرم افزارها
  • نصب و راه اندازی و پشتیبانی سخت افزاری و شبکه
در پایان ضمن تشکر از حسن انتخاب و اطمینان شما ورودتان را به جمع خانواده پویا سیستم خوش آمد می گوییم و امیدواریم در کنار هم و با استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده شما گامی بزرگ تر به سوی آینده ای روشن تر برداریم.
جهت ارتباط با شرکت پویاسیستم و ارائه نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود می توانید  با آدرس پست الکترونیکی شرکت pooyasystem@gmail.com مکاتبه نمایید .

پویا سیستم  پویا سیستم درباره ما logo1