حسابداری و انبارداری شرکتی

این نسخه از نرم‌افزار ضمن آنکه تمام قابلیت های عنوان شده در نسخه فروشگاهی یا عادی را دارد .

برخی از خصوصیات تین نرم افزار به شرح زیر است :

 1. امکان تعریف فروش ویژه جهت فروش با تخفیف در شرایط خاص و محدوده تاریخی
 2. مرور دفاتر حسابداری
 3. گزارش اسناد حسابداری
 4. رأس گیری چک ها
 5. امکان ثبت اسناد به صورت دستی
 6. گزارش خلاصه سند روزانه
 7. کارت حسابداری کالا
 8. گزارش فروش روزانه کالا
 9. ریز فروش
 10.  فروش ویژه
 11.  تراز دفتر کل
 12.  تراز دفتر معین
 13.  تبدیل تاریخ و شماره سند

حسابداری زبان تجارت خوانده می‌شود. زیرا از طریق تهیه گزارش‌های مالی، اطلاعات لازم را دربارهٔ واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص ذی‌نفع و ذی‌علاقه قرار می‌دهد. این اشخاص شامل مدیران، صاحبان سرمایه، اعتبار دهندگان، سازمان‌های مالی و اقتصادی دولت و از این قبیل هستند.از منظری دیگر از حسابداری با نام سیستم اطلاعاتی حسابداری Accounting Information System یاد می‌شود که برای پردازش اطلاعات مربوط به رویدادهای مالی موثر بر سازمان‌ها و واحدهای تجاری و گزارش اثرات این گونه رویدادها به تصمیم‌گیرندگان، طراحی شده است.

طبق «بیانیه اساسی تئوری حسابداری»: حسابداری عبارت است از فرایند شناسایی، اندازه‌گیری و گزارشگری اطلاعات اقتصادی برای تصمیم گیری‌های آگاهانه به وسیله استفاده کنندگان آن اطلاعات. بیانیه در تشریح این تعریف آورده است بر اساس دیدگاهی جامع، «اطلاعات حسابداری» را می‌توان «اطلاعات اقتصادی» تلقی کرد.

گاهی اوقات به اشتباه از مفهوم دفترداری برای تعریف حسابداری استفاده می‌شود. دفترداری عبارت است از: فن ثبت، طبقه‌بندی و خلاصه سازی مبادلات واحد تجاری. البته این عملیات در گذشته صرفاً در دفاتر حساب انجام می‌شد. اما امروزه ثبت‌های حسابداری با استفاده از کامپیوتر انجام می‌شود. حسابداری مفهوم وسیع تری از دفترداری را دربر می‌گیرد. در واقع دفترداری بخشی از وظایف حسابدار است. همه حسابداران از مجموعه قواعد یکسان تحت عنوان اصول پذیرفته شده حسابداری برای تهیه گزارش‌های حسابداری استفاده می‌کنند.

اطلاعات مربوط به معاملات روزمره، اساس تهیه گزارش‌های مالی را تشکیل می‌دهد. در واحدهای بازرگانی، فعالیت‌هایی نظیر خرید و فروش کالا، خرید ماشین آلات و پرداخت هزینه‌های جاری مانند اجاره، حقوق، بهای آب و برق از جمله معاملات روزمره است.

شرکت پویا سیستم برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به تولید مجموعه نرم افزار حسابداری پویا سیستم  مطابق با نیاز مشتریان خود کرده است .

مجموعه نرم افزار های حسابداری پویا سیستم شامل :

 1. حسابداری انبارداری پایه 
 2. حسابداری انبارداری شرکتی 
 3. حسابداری انبارداری ساده 
 4. حسابداری انبارداری نمایندگی خودروساز
 5. حسابداری و انبارداری فروشگاهی
 6. حسابداری و انبارداری تولیدی ساده 

جدول مقایسه ی ویژگی های نسخه های مختلف نرم افزار حسابداری را از اینجا دنبال کنید .

 چنانچه درخواست خرید این نرم افزار ها را دارید به فروشگاه پویا سیستم مراجعه کنید .