ویندوز حذف فایل های اضافی ویندوز و افزایش سرعت کامپیوتر                         10

 در این مقاله به معرفی ترفندی می پردازیم که به کمک آن ترفند در ویندوز می توانید سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید . با مقاله افزایش سرعت کامپیوتر با ما همراه باشید :

 

حذف فایل های اضافی ویندوز و افزایش سرعت کامپیوتر

ویندوز ویندوز حذف فایل های اضافی ویندوز و افزایش سرعت کامپیوتر windows 7

ویندوز

 

اگر سرعت ویندوز شما کند شده است با استفاده از این ترفند می توانید فایل های اضافی ویندوز خود را حذف کنید و سرعت آن را افزایش دهید.

یکی از مشکلات ویندوز، هنگ کردن و کند شدن در هنگام کمبود حافظه است. یکی از عاملان این اتفاق، جمع شدن فایل های اضافی و بی استفاده در ویندوز است که این فایل ها در پوشه ای به نام Temp ذخیره می شود. اگر این فایل ها را حذف کنید، کمک شایانی به افزایش سرعت ویندوز می کند. اگر سرعت ویندوز شما کند شده می توانید با ترفند زیر پوشه Temp را پیدا و فایل های درون آن را حذف کنید.

 

برای پیدا کردن پوشه Temp:

 

قدم اول: دکمه ویندوز را نگهدارید و دکمه R را فشار دهید تا Run اجرا شود قدم دوم: عبارت %temp% را تایپ کنید و گزینه OK را بزنید

قدم سوم: پنجره ای باز می شود. تمام فایل های درون آن را انتخاب کنید و دکمه Shift + Delete را بزنید. قدم چهارم: اگر پیغام File in use ظاهر شد، روی گزینه Skip کلیک کنید.

 

نکته: این ترفند هیچگونه آسیبی به ویندوز شما نمی رساند و اطلاعات سیستم شما تغییری نمی کند. ( افزایش سرعت کامپیوتر )

 

افزایش سرعت کامپیوتر ویندوز حذف فایل های اضافی ویندوز و افزایش سرعت کامپیوتر 1 2

افزایش سرعت کامپیوتر ویندوز حذف فایل های اضافی ویندوز و افزایش سرعت کامپیوتر 2 1

مقالات مرتبط :

سافت چین:

سرویس های مفید گوگل – قسمت اول

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.