جیمیل جیمیل به قابلیت نصب افزونه ها مجهز خواهد شد

 در این مقاله به بررسی وضعیت جیمیل و اینکه جیمیل به قابلیت نصب افزونه ها مجهز خواهد شد می پردازیم . با ما همراه باشید :

 

گوگل حسابی هوای سرویس ایمیل خود را دارد و هر از گاهی شاهد انتشار ویژگی‌های جدیدی برای جیمیل هستیم. در بین این ویژگی‌ها امکان افزونه‌ها در جیمیل همیشه مورد نیاز بود و اکنون باخبر شدیم کاربران جیمیل قادر به نصب افزونه‌ها در سرویس ایمیل گوگل خواهند شد.

 

اگر از کاربران سرویس‌های گوگل باشید حتما به خوبی می‌دانید که امکان استفاده از افزونه‌ها تاکنون به صورت مستقیم در جیمیل وجود نداشت اما کاربران قادر بودند از طریق مرورگر کروم افزونه‌های خود را در جیمیل نصب و استفاده کنند.

 

پشتیبانی داخلی جیمیل از افزونه‌ها کاربران را قادر می‌سازد تا به افزونه‌های خود در تمامی پلتفرم‌های گوگل دسترسی داشته باشند، با این حساب کاربر در حین استفاده از اپلیکیشن جیمیل نسخه آی‌اواس نیز به همان افزونه‌هایی دسترسی دارد که در جیمیل نسخه اندورید از آنها استفاده می‌کرده است. ناگفته نماند از آنجایی که این ویژگی به تازگی از جانب گوگل معرفی شده است تنها شاهد حضور ۳ افزونه برای جیمیل هستیم. هر سه این افزونه‌ها نیز بیشتر با هدف مصارف تجاری طراحی شده‌اند.

 

جیمیل به قابلیت نصب افزونه ها مجهز خواهد شد

جیمیل به قابلیت نصب افزونه ها مجهز خواهد شد جیمیل جیمیل به قابلیت نصب افزونه ها مجهز خواهد شد

این افزونه‌ها در آینده نزدیک از طریق فروشگاه جی‌سوییت گوگل در اختیار کاربران جیمیل قرار می‌گیرد. در این بین همان‌گونه که اشاره شد، افزونه‌های Intuit QuickBooks, ProsperWorks و Salesforce در حال حاضر از جانب گوگل برای جیمیل معرفی شده‌اند. همان‌طور که از نام این افزونه‌ها پیداست بیشتر با هدف‌های تجاری و کاری طراحی شده‌اند.

 

افزونه QuickBooks به کاربران جیمیل این امکان را می‌دهد تا بدون اینکه از فضای جیمیل خارج شوند فاکتورها را برای مشتریان ارسال کرده و تاییدیه‌های این فاکتورها را دریافت کنند. افزونه ProsperWorks نیز به کاربر اجازه می‌دهد در جیمیل به فهرست تماس‌های مشتریان در نرم‌افزار CRM دسترسی داشته باشد و مستقیما با مشتریان از طریق ارسال ایمیل ارتباط برقرار کند.

 

افزونه Salesforce نیز به کاربر اجازه می‌دهد نگاهی به فهرست تماس مخاطبین خود داشته باشد و مخاطب جدید ایجاد کند و ایمیل‌ها را به مخاطب مورد نظر مرتبط کند.

 

از آنجایی که این افزونه‌ها در حین تعامل با ایمیل‌ها درجیمیل مورد استفاده قرار می‌گیرند، در نتیجه در صورت نیاز از داخل محیط جیمیل فراخوانی می‌شوند. گوگل از توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری برای ساخت و توسعه افزونه‌های بیشتر دعوت به عمل آورده است. ( جیمیل به قابلیت نصب افزونه ها مجهز خواهد شد )

 

مقالات مرتبط :

پویاسیستم:

سافت چین:

گوگل مسدود کننده تبلیغات را به‌صورت پیش‌فرض به مرورگر کروم می‌آورد

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *