خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('nav_menu') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('portfolio-types') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_statistics_useronline' doesn't exist]
DELETE FROM `wp_statistics_useronline` WHERE timestamp < 1606530559

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (9910) ORDER BY t.name ASC

تفاوت بین ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی || پویا سیستم مرکزی

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

تفاوت بین ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی تفاوت بین ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی 2 58f1d3dfa7272384eb3880d51e02ac49
#آموزش_کامپیوتر ؛ در این مقاله قصد داریم تفاوت بین ویندوز ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی را بررسی کنیم که هر کدام چه کاربردی دارد و برای چه سیستمی مناسب است . با ما همراه باشید : 

 

من باید اعتراف کنم این مقاله با آن چیزی که پیش از این در مورد تفاوت این دو با هم فکر می‌کردم کاملا متفاوت است. من تحقیقات بسیاری کردم تا حقیقت تفاوت بین ویندوز ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی مایکروسافت را بیابم.
مایکروسافت دلیل خود را برای ارائه نسخه ۳۲ بیتی تا به حال را حمایت از ۷۱ میلیون کاربر ۳۲ بیتی اعلام کرده، یا شاید هم نخواسته این تعداد از کاربران به آغوش باز کوپرتینوها (مقر اصلی اپل) یا لینوکس بپیوندند. با توجه به این توضیحات، در پی فهمیدن تفاوت میان این دو صفحات وب را جست و جو کردم. ( تفاوت بین ویندوز ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی )

 

اول از همه شاید برای شما جالب باشد که به راحتی می‌توانید نوع سیستم عامل خود را تشخیص دهید. کافیست بر روی دکمه استارت ویندوز ۱۰ راست کلیک کنید و گزینه System را بزنید. گزارشی را در مقابل خود خواهید دید که به زبان انگلیسی ساده بیان شده استت. در مقابل عبارت System Type می‌توانید نوع سیستم عامل خود را ببینید.

 

همچنین در ادامه می‌توانید ببینید که آیا پردازنده شما از سیستم عامل ۶۴ بیتی پشتیبانی می‌کند یا خیر (عبارت x64-based processo نمایانگر پشتیبانی از سیستم عامل ۶۴ بیتی است). در حال حاضر تمامی پردازنده‌های موجود در بازار از سیستم ۶۴ بیتی پشتیبانی می‌کنند ولی اگر کامپیوتر شما قدیمی است (بیش از ۱۰ سال از عمر آن گذشته باشد)، ممکن است پردازنده آن از این ویژگی بی بهره باشد. ( تفاوت بین ویندوز ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی )

 

 

تفاوت بین ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی تفاوت بین ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی تفاوت بین ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی 2 1 200x171

 

حالا ویندوز ۶۴ بیتی چه مزایایی نسبت به ویندوز ۳۲ بیتی دارد؟ باید بگویم که این ویژگی بسیار به نحوه استفاده و کاربری شما از کامپیوتر مربوط می‌شود. بزرگ‌ترین تفاوت بین ویندوز ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی سیستم عامل این است که نسخه‌های ۳۲ بیتی تنها قادر به بکارگیری ۴ گیگابایت حافظه رم هستند. مشکل وقتی حادتر می‌شود که شما در سیستم خود کارت گرافیک نیز نداشته باشید (گرافیک آنبرد داشته باشید)، چون مقداری از فضای رم برای پردازش‌های گرافیکی در اختیار واحد گرافیک پردازنده قرار می‌گیرد. از طرفی تمامی این ۴ گیگابایت در دسترس نیست و حدود ۳٫۵ گیگابایت آن قابل نوشتن و خواندن است که اگر مقدار رم صرف شده برای پردازش گرافیکی که حدود ۱ گیگابابت است را هم از آن کم کنیم، تنها ۲٫۵ گیگابایت برای ویندوز و برنامه‌های جانبی باقی می‌ماند که بسیار اندک است. ( تفاوت بین ویندوز ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی )

 

بدتر از این نیز ممکن است! شاید شما ۸ گیگابایت حافظه رم خریده باشید و از ویندوز ۳۲ بیتی استفاده می‌کنید؛ عملا شما ۴ گیگابایت از فضای رم را دور انداخته‌اید زیرا سیستم عامل ۳۲ بیتی تنها قادر به استفاده از حداکثر ۴ گیگ رم است. تنها سیستم عامل‌های ۶۴ بیتی می‌توانند از فضای رم بیش از ۴ گیگ پشتیبانی کنند و این مهم‌ترین دلیلی است که اغلب مردم از نسخه ۶۴ بیتی استفاده می‌کنند.

 

صرفا جهت اطلاع می‌گویم که در برخی از نسخه‌های ۳۲ بیتی ویندوز سرور می توان با استفاده از یک راه حل با نام Physical Address Extension (PAE) به حافظه رم تا ۶۴ گیگابایت نیز دسترسی داشت. ( تفاوت بین ویندوز ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی )

 

اما هنوز تفاوت‌های میان این دو تمام نشده اشت، توانایی آدرس دهی و دستیابی به رم نیز از اصلی‌ترین تفاوت‌های بین دو نسخه است. اگر به پرسش و پاسخ‌های مایکروسافت در این زمینه رجوع کنیم به این پاسخ می‌رسیم:” نسخه ۶۴ بیتی ویندوز سرعت بسیار بالاتری برای دسترسی به رم را نسبت به نسخه‌های ۳۲ بیتی دارد”. ( تفاوت بین ویندوز ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی )

 

هر چند دلیلی حتمی برای مهاجرت شما از سیستم ۳۲ بیتی به ۶۴ بیتی وجود ندارد، اما اگر تصمیم دارید وارد دنیای ۶۴ بیتی‌ها شوید بهتر است قبل از آن ببینید که آیا درایورهای ۶۴ بیتی سخت افزارهایتان موجود است یا خیر که معمولا می‌توانید با کمی جست و جو آن را بیابید؛ غیر این که شما در حال استفاده از یک شی باستانی به عنوان کامپیوتر باشید!

 

 

مقالات مرتبط با تفاوت بین ویندوز ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی :
سرویس های مفید گوگل – قسمت اول
خطرات حالت Safe Mode برای ویندوز !

 

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.term_id, tt.parent, tt.count, tt.taxonomy FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND tr.object_id IN (9910) ORDER BY t.name ASC

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.