لینکدین تعداد کاربران لینکدین از 500 میلیون نفر عبور کرد !                     1

در این مقاله به معرفی و بررسی وضعیت شبکه اجتماعی لینکدین می پردازیم . بر اساس خبرهای منتشر شده تعداد کاربران لینکدین از ۵۰۰ میلیون نفر عبور کرد . با ما همراه باشید : 

 

اگر به دنبال کسب تجربه و شغل جدیدی برای خود هستید، حتما لینکدین را می‌شناسید، این شبکه اجتماعی که با محوریت شغل و تخصص‌های افراد ایجاد شده است از ابتدای حضور خود ثابت کرد که از شبکه‌های اجتماعی ماندگار و پرکاربرد خواهد بود.

 

به همین دلیل پس از موفقیت و جذب کاربر، مایکروسافت دست روی لینکدین گذاشت و این شبکه اجتماعی کار محور را خریداری کرد. از قرار معلوم این خرید برای مایکروسافت برکت داشته اشت و بنا به آخرین آمار شاهد گسترش تعداد کاربران لینکداین هستیم.

 

جالب است بدانید در همین راستا لینکدین اعلام کرده تعداد کاربران این شبکه اجتماعی از ۵۰۰ میلیون نفر عبور کرده است، این آمار ممکن است در نگاه اول و مقایسه با شبکه‌های اجتماعی بزرگی مانند فیس‌بوک چندان افتخار آمیز به نظر نرسد، اما از آنجایی که لینکدین با محوریت کار و تخصص افراد بنا شده است باید به تعداد ۵۰۰ میلیون نفر کاربر خود افتخار کند.

 

تعداد کاربران لینکدین

تعداد کاربران لینکدین لینکدین تعداد کاربران لینکدین از 500 میلیون نفر عبور کرد !

بر اساس گزارش‌هایی که لینکدین منتشر کرده است این تعداد ۵۰۰ میلیون کاربر از حدود ۲۰۰ کشور در لینکدین گرد هم جمع شده‌اند. در حال حاضر نیز بیشتر از ۱۰ میلیون شغل و حرفه در لینکدین وجود دارد و گفته می‌شود که بیشتر از ۹ میلیون شرکت تجاری در لینکدین فعالیت دارند.

 

لینکدین یکی از بسترهای مناسب برای تولید محتوا و انتشار مطالب است، در نتیجه افراد عضو این شبکه اجتماعی برای اینکه توانایی‌های شخصی خود را به رخ کارفرمایان و سایر همکاران خود بکشند محتواهای تخصصی را در لینکدین منتشر می‌کنند. در همین راستا گزارش شده است که بیشتر از ۱۰۰ هزار مقاله در هر هفته در این شبکه منتشر می‌شود.

 

مقالات مرتبط :

پویاسیستم:

سافت چین:

جیمیل به قابلیت نصب افزونه ها مجهز خواهد شد

گوگل مسدود کننده تبلیغات را به‌صورت پیش‌فرض به مرورگر کروم می‌آورد

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *