گجت با این گجت هر رایحه‌ای که مد نظرتان هست برای منزلتان درست کنید 12 7
#گجت ؛ در این مقاله به معرفی گجت مودو می پردازیم که به کمک آن می توانید هر رایحه ای مد نظرتان هست برای منزلتان درست کنید . با ما همراه باشید : 

 

مودو دستگاهی می‌باشد که از طریق چهار کپسول قادر به تولید ۴۰۰ هزار رایحه مختلف می‌باشد، که هر کدام شامل کریستال‌هایی با رایحه‌های متفاوت برای سلیقه‌های گوناگون می‌باشند، عطر و بوی متفاوتی را در فضای مورد نظر شما پخش می‌کند.

 

به لطف پیشرفت دنیای تکنولوژی و پیشرفت روز به روز اینترنت اشیا، اکنون در خانه‌های هوشمند می‌توانیم تنها با فشار دادن یک دکمه، روشنایی و دمای خانه را کنترل نماییم. اما درباره بو و رایحه خانه‌ها چه می‌توان کرد؟ تاکنون تنها راه برای تغییر رایحه منزل استفاده از خوشبو کننده‌های معمولی و یا باز کردن پنجره‌ها برای تغییر هوای منزل بود. اما این روش‌ها با معرفی گجت مودو (Moodo) که دستگاهی برای تغییر رایحه منزل با توجه به سلیقه شما می‌باشد، منسوخ خواهند شد.

 

گجت  گجت با این گجت هر رایحه‌ای که مد نظرتان هست برای منزلتان درست کنید 14
این کپسول‌ها در رایحه‌‌های متفاوتی مثل “ادویه‌جات گرانبها”، “اکالیپتوس شب” و “عود چوب صندل” برای سلیقه‌های مختلف وجود خواهند داشت. کاربران نیز با استفاده از برنامه مخصوص قادر خواهند بود که با ترکیب این رایحه‌ها، رایحه‌های مختلفی ایجاد کرده و از بین آن‌‌ها رایحه مورد نظر خود را با توجه به سلیقه‌شان انتخاب کنند. همچنین مجموعه‌ای از عطرهای از پیش‌آماده شده نیز وجود خواهند داشت که کاربران می‌توانند آن‌ها را خریداری کنند.

 

Moodo هم مثل بقیه دستگاه‌های خانه‌‌های هوشمند، برای راحتی کاربران خود با مجموعه‌ای از الگوهای از پیش تنظیم شده ارائه خواهد شد. و اگر که شما از ترکیبی خوشتان آمده است، می‌توانید آن را در گروه‌ها و انجمن‌‌های مربوطه به اشتراک بگذارید و یا از ترکیب‌هایی که دیگران بوجود آورده و به اشتراک گذاشته و یا معرفی کرده‌اند، استفاده کنید.

 

علاوه براین شما می‌توانید یک لیست عطر برای دستگاه خود تعریف کنید تا با توجه به این لیست، دستگاهتان عطرها را در خانه شما پخش کند.

 

برای خرید این دستگاه به همراه ۴ کپسول شما باید مبلغ ۱۳۹ دلار پرداخت کنید.

 

مقالات مرتبط :
گجت ؛ دوش حمام هوشمند !
یک گجت برای تعیین نمره عینک بوسیله گوشی هوشمند !

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.