چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم                                           3
#اینترنت ؛ در این مقاله به ارائه ترفندی می پردازیم که می تواند به کمک بسیاری از کاربران بیاید و مورد استفاده قرار گیرد . با مقاله چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم با ما همراه باشید : 

 

گاهی اوقات شما ایمیلی را برای رئیس خود می‌فرستید و بعد از فرستادن متوجه می‌شوید که ایمیل فرستاده شده محتویات مناسبی ندارد و یا اصلاً از فرستادن آن پشیمان می‌شوید. شاید بتوان گفت ۹۰ درصد افراد گاهی اوقات خواسته‌اند که ایمیل فرستاده شده را برگردانند و یا آن را حذف کنند قبل از این که توسط گیرنده باز شود. باید بگوییم که سرویس جیمیل حدود ۸ سال پیش این قابلیت را در تنظیمات خود قرار داده است ولی خیلی از ما نمی‌دانیم چگونه باید با این قابلیت کار کنیم! ما به شما یاد می‌دهیم چگونه ایمیل‌های فرستاده شده خود را برگردانید. ( چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم )

 

قدم اول: در صفحه باز شده جیمیل خود، چرخ دنده تنظیمات در سمت راست و بالا را باز کنید.

 

چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم

چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم

قدم دوم: در قسمت تنظیمات لبه General را باز کرده و به پایین صفحه بروید تا گزینه Undo Send را ببینید. بعد از پیدا کردن آن روی مربع جلوی Enable Undo Send کلیک کنید تا این گزینه فعال شود.

 

چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم

چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم                                           1

قدم سوم: در این مرحله شما می‌توانید مشخص کنید تا چند ثانیه بعد از فرستادن ایمیل می‌توانید ایمیل را برگردانید یا حذف کنید. به صورت پیش فرض تا ۱۰ ثانیه فرصت به کاربر داده خواهد شد که ایمیل را بازگرداند ولی شما می‌توانید آن را تا ۳۰ ثانیه هم افزایش دهید. ( چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم )

 

چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم

چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم                                           2

دفعه بعدی که ایمیلی را برای فردی فرستادید، در کنار تاییدیه فرستادن ایمیل گزینه Undo برای شما در جعبه مستطیلی زرد رنگ نمایش داده می‌شود. بنابراین اگر متوجه شدید که نکته‌ای را از ایمیل فرستاده شده از قلم انداخته‌اید یا آن را اشتباه فرستاده‌اید؛ می‌توانید روی Undo کلیک کرده و ایمیل شما از اول باز می‌شود و شما می‌توانید ویرایش‌های لازم برای ایمیل را انجام دهید و آن را دوباره بفرستید یا اصلاً از فرستادن آن منصرف شوید. ( چگونه ایمیل فرستاده شده در جیمیل را برگردانیم )

 

مقالات مرتبط :

 

بیشترین جستجوی گوگل در سال ۲۰۱۶
ترفندهای Gmail

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.