اپلیکیشن اپلیکیشن اندازه گیری سرعت اینترنت اندروید 20 2

#موبایل ؛ در این مقاله به معرفی و بررسی اپلیکیشن اندازه گیری سرعت اینترنت اندروید می پردازیم . با ما همراه باشید : 

 

سرعت دانلود یا آپلود از مواردی هستند که این روزها در میان کاربرانی که وقت زیادی را در دنیای مجازی می‌گذرانند بارها شنیده می‌شود. طبیعتا برای هر فردی جذاب خواهد بود که سرعت دقیق اتصال اینترنتی خود یعنی دانلود یا آپلود را بداند که Internet Speed Test این امکان را در اختیار این افراد قرار خواهد داد. در کنار افرادی که تنها از روی کنجکاوی قصد اندازه گیری سرعت اینترنت خود را دارند، عده‌ای نیز قصد استفاده‌های جدی‌تری از این برنامه و امثال آن دارند. برای مثال زمانی که یک سرویس اینترنت پرسرعت از شرکتی خریداری می‌کنید، می‌توانید با استفاده از این برنامه متوجه شوید که آیا سرعتی که در قرارداد ذکرشده، در اختیار شما قرار گرفته است یا با سرعت پایین‌تری روبه‌رو خواهید شد. ( اپلیکیشن اندازه گیری سرعت اینترنت اندروید )

 

اپلیکیشن اندازه گیری سرعت اینترنت اندروید  اپلیکیشن اپلیکیشن اندازه گیری سرعت اینترنت اندروید 21 3

 

اپلیکیشن Internet Speed Test انواع ارتباط‌های اینترنتی مانند WiFi ،۳G ،۴G و .. را پشتیبانی می‌کند و ارتباط شما هر کدام از این موارد باشد، این اپلیکیشن قادر به اندازه گیری سرعت شما خواهد بود. کارکرد این برنامه به این صورت است که سرعت دانلود و آپلودتان را اندازه گیری می‌کند و در پایان نیز گزارش عملکرد خود را نمایش می‌دهد. سرعت‌های نمایش داده‌شده بر حسب بیت خواهد بود و در صورتی که قصد مقایسه‌ی آن با سرعت دانلود خود را دارید، ابتدا باید آن را به بایت تبدیل کنید که می‌توانید با تقسیم عدد نهایی بر ۸، این تبدیل را انجام دهید. علاوه بر موارد ذکرشده، Ping ارتباط اینترنتی شما را اندازه گیری خواهد کرد. ( اپلیکیشن اندازه گیری سرعت اینترنت اندروید )

 

برای دانلود این برنامه که با حجم ۵ مگابایت برای اندروید ۲.۳ یا بالاتر منتشر شده است می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن اندازه گیری سرعت اینترنت اندروید

 

مقالات مرتبط :

سافت چین:

پویاسیستم:

پیش بینی زلزله با گوشی های هوشمند

آمادگی سامسونگ برای عرضه طوفانی گلکسی اس ۸

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.