ال‌جی ال‌جی G7 و V30 شاید زودتر از زمان موعد از راه برسند      1

 در این مقاله قصد داریم به بررسی موبایل هوشمند ال‌جی بپردازیم . با ما همراه باشید .

بدون شک از هم اکنون ال‌جی در حال ساخت و پرداخت G7 و V30 است، در این بین گزارش‌ها از این حکایت دارند که  شرکت ال‌‌جی ممکن است گوشی  G7 و V30 را زودتر از زمان موعد راهی بازار کند.

ال‌جی ال‌جی G7 و V30 شاید زودتر از زمان موعد از راه برسند      200x115

LG

فروش ال‌جی ال‌جی G7 و V30 شاید زودتر از زمان موعد از راه برسند        7       LG G7 ThinQ

ال‌جی از آن دسته شرکت‌هایی است که در صنعت موبایل زحمت زیادی می‌کشد تا خود را به رتبه‌های بالاتر نمودارهای فروش گوشی‌های همراه برساند. انصافا هم باید گفت ال‌جی در جی ۶ کاری کرد کارستان و گوشی شایسته و درخوری را راهی بازار کرد.

 

اما رقبا نیز دست روی دست نگذاشته‌اند و ال‌‌ جی کماکان پنجه در پنجه سلاطین موبایل انداخته است تا سهم بیشتری از بازار موبایل را به خانه ببرد. در همین راستا منابع خبری کره‌ای از عزم ال‌‌جی برای معرفی زود‌تر از موعد جی ۷ و وی ۳۰ خبر می‌دهند.

 

اگر این اخبار و گفته‌ها درست باشد ممکن است V30 ال‌ جی را مرداد یا نهایتا شهریور ماه سال جاری در بازار شاهد باشیم و جی ۷ ال‌هم ممکن است دی یا نهایتا بهمن ماه امسال رونمایی شود.

کاملاً مشخص است که ال‌جی در خصوص چنین خبری اظهار نظر نکرده است. حتی زمانی که از سخنگوی ال‌ جی در خصوص زمان‌بندی عرضه گوشی‌ های بعدی پرچمدار این شرکت سوال شد، ایشان اعلام کردند که ال‌جی هنوز تصمیم دقیقی برای زمان عرضه پرچمداران بعدی خود نگرفته‌ است.

 

گفته می‌شود که G7 و V30 هر دو از صفحه‌نمایش‌ OLED بهره خواهند گرفت. از طرف دیگر به احتمال زیاد در V30 شاهد حضور پردازنده پرقدرت اسنپ‌دراگون ۸۳۶ نیز خواهیم بود. احتمال زیادی هم وجود دارد که ال‌ جی پردازنده ۸۴۵ اسنپ‌دراگون را در G7 به خدمت بگیرد.

 

در پایان به این نکته نیز اشاره کنیم که عجله ال‌جی در رونمایی جی ۶ باعث شد این گوشی پرچمدار از موهبت داشتن پردازنده قدرتمند اسنپ‌دراگون ۸۳۵ بی‌نصیب بماند در نتیجه امیدواریم ال‌ جی برای پرچمداران بعدی خود بیش از حد عجله نکند تا گوشی‌های پرچمداری را شاهد باشیم که به لحاظ سخت‌افزار به خوبی یارای مقابله با سایر پرچمداران بازار را داشته باشند.

مقالات مرتبط (ال جی )

سافت چین:

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *