پشتیبانی اضافه شدن قابلیت پشتیبانی از چند کاربر در گوگل هوم                 1

در این مقاله به معرفی و بررسی وضعیت پشتیبانی چند کاربر شدن گوگل هوم می پردازیم . با ما همراه باشید :

 

بعد از گذشت مدت‌ها از زمان عرضه اسپیکر هوشمند شرکت گوگل، بالاخره قابلیت پشتیبانی از چند کاربر در گوگل هوم (Google Home) در قالب یک به‌روزرسانی جدید عرضه شد. البته این آپدیت اکنون در دسترس تمامی کاربران نبوده و تنها برخی از کاربران این اسپیکر، آن را دریافت کرده‌اند.

 

قابلیت پشتیبانی از چند کاربر در گوگل هوم

قابلیت پشتیبانی از چند کاربر در گوگل هوم پشتیبانی اضافه شدن قابلیت پشتیبانی از چند کاربر در گوگل هوم

به لطف تعداد بی‌شماری از اخبار فاش شده، از مدت‌ها قبل می‌دانستیم به زودی شاهد قابلیت پشتیبانی از چند کاربر در گوگل هوم خواهیم بود. بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه، اکنون برخی از کاربران جهانی گزاش داده‌اند این ویژگی در دسترس آن‌ها قرار گرفته است. وب سایت Android Police چندی پیش خبری مبنی بر اضافه شدن قابلیت پشتیبانی از چند کاربر در گوگل هوم به همراه یک اسکرین شات دریافت کرد. این اسکرین شات، یک کارت جدید را برای قابلیت پشتیبانی از چند کاربر در تب Discover اپلیکیشن اسپیکر گوگل هوم نشان می‌دهد.

 

بدون شک نخستین منتشرکننده خبر عرضه رسمی قابلیت پشتیبانی از چند کاربر در گوگل هوم بسیار خوش‌شانس بوده است، اما بدون شک افراد بیشتری در آینده‌ای نزدیک این به‌روزرسانی را برای اسپیکر هوشمند خود دریافت خواهند کرد.

 

مقالات مرتبط :

پویاسیستم:

سافت چین:

معرفی گجت : ربات خانگی ال جی با فناوری الکسای آمازون وارد می‌شود !

معرفی گجت : اکو لوک ، محصول جدید شرکت آمازون

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *