نود 32 اسکنر آنلاین نود 32 ! 1 1 7e944324db9ddc9c78bb8b09083cbf12
#آموزش ؛ در این مقاله قصد داریم به معرفی محصولات و ویژگی های آنتی ویروس های نود ۳۲ بپردازیم . با اسکنر آنلاین نود ۳۲ به رایگان سیستم خود را ویروس کشی کنید . با ما همراه باشید : 

 

ESET یا همان نود ۳۲ یکی از برترین تولیدکنندگان آنتی ویروس های خانگی و تحت شبکه در دو دهه اخیر بوده است. این کمپانی ورژن جدیدی از ESET Online Scanner که نسخۀ مجانی آنتی ویروس نود ۳۲ است را اخیرا ارائه داده است. این آنتی ویروس مجانی اپلیکیشن های شما را بصورت مستقیم از طریق جستجوگر اینترنت اسکن و پاکسازی میکند.

 

آخرین ورژن ایست آنلاین اسکنر کاملا بر اساس مرورگر اینترنتی میباشد. به این معنی که تنها کافیست که آن را از طریق مرورگر یا همان Browser Web خود اجرا نمائید و نیازی به نصب چیزی بروی کامپیوتر نیست. به علاوه اخیراً برای نصب نیاز به دسترسی ادمین نیز وجود ندارد که با این کار اسکن و پاک سازی کامپیوتر شما را بسیار ساده تر ساخته است.

 

نود 32 نود 32 اسکنر آنلاین نود 32 ! 1 1 200x186
این آنتی ویروس مجانی بسیار کاربر پسند میباشد و در نسخۀ جدید آن یک پاک کنندۀ بدافزار جدید که دارای کارایی های زیر میباشد نیز معرفی شده است :

 

Auto start locations scan: با فعال کردن این ویژگی در advanced setup/scan ، شما میتوانید خطرها و تهدیدات مخفی که در Boot sector وجود دارد را نیز اسکن نمائید.

 

Registry malware cleanup: کارایی این ویژگی پاک کردن بدافزارهایی است که در رجیستری سیستم شما اسکان کرده اند.

 

Cleanup during restart with following re-scan: این نسخۀ تحت مرورگر ایست نود۳۲ در صورت نیاز میتواند بلافاصله بعد از restart شدن کامپیوتر بصورت اتوماتیک بدافزارها را دنبال کند و عملیات پاکسازی را انجام دهد.

 

البته فراموش نکنید که آنتی ویروس های مبتنی بر مرورگر توانایی جلوگیری از آلوده شدن کامپیوتر شما توسط ویروس ها را ندارند و تنها پس آلوده شدن میتوانند به شما اخطار دهند و بدافزار را از بین ببرند. اغلب موارد فایل های مورد حمله قابل بازگشت نمیباشند و تنها خود بدافزار از بین میرود نه فابل های تخریب شده. بنابراین برای اینکه بتوانید در مقابل خطرات و حملات بدافزارها خود را محافظت کنید میبایست از آنتی ویروس هایی که روی سیستم شما نصب میشوند مانند ایست آنتی ویروس یا همان نود ۳۲ و یا ایست اینترنت سکیوریتی استفاده نمائید.
 آشنایی با محصولات ESET نود ۳۲

 

میتوانید نرم افزار اسکن آلاین را از این لینک دریافت نمایید:
نود 32 نود 32 اسکنر آنلاین نود 32 ! Download Button13 200x66

 

admin
admin
با سلام . عباس کربلایی هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.