خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('nav_menu') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('portfolio-types') ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_statistics_useronline' doesn't exist]
DELETE FROM `wp_statistics_useronline` WHERE timestamp < 1607137759

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (11510) ORDER BY t.name ASC

ابزارهای حسابداری - بخش دوم|پویاسیستم مرکزی|حسابداری

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '15' LIMIT 1

حسابداری ابزارهای حسابداری &#8211; بخش دوم 8

#حسابداری ؛ در این مقاله به ادامه معرفی و بررسی ابزارهای حسابداری می پردازیم . با ما با بحث ابزارهای حسابداری همراه باشید : 

 

امروزه حسابداران و برنامه‌نویسان سراسر جهان به‌‌دنبال سرویس‌هایی هستند که در هر مکانی در اختیار آن‌ها قرار داشته باشد. ( ابزارهای حسابداری )

 

این سرویس‌ها برای انجام یک کار ساده ، توسعه یک نرم‌افزار و همچنین نگهداری و استفاده از اطلاعات پشتیبان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

ما به برهه‌ای از زمان رسیده‌ایم که تقریبا همه چیز بر پایه رایانش‌های مبتنی بر اینترنت کار می‌کنند.

 

سرعت دسترسی به داده‌ها و توانایی ویرایش سریع داده‌ها توسط کاربران، محور اصلی سرویس‌های گوگل هستند. در مجموع می‌توان گفت، ابزار خوبی برای استفاده حسابداران می باشد که با توجه به نیاز خود از آن‌ها استفاده کنند. ( ابزارهای حسابداری )

 

ما در این مقاله به برخی برترین سرویس‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

 

۱٫ Google Cloud Storage
فضای ذخیره‌ساز ابری گوگل، یک سرویس ذخیره‌ساز آنلاین برای ذخیره‌سازی و دسترسی به داده‌ها در زیرساخت‌های گوگل است. این سرویس چند عامل عملکرد، گسترش‌پذیری کلاودمحور، امنیت سطح بالا و قابلیت به اشتراک‌گذاری را با یکدیگر تلفیق کرده تا سرویس قدرتمندی را ارائه کند. ( ابزارهای حسابداری )

 

این سرویس برای محافظت از داده‌ها آن‌ها را در چند مکان فیزیکی مختلف ذخیره‌سازی می‌کند. و همچنین میتواند ابزار مناسبی برای نگهداری اطلاعات حسابداری و مالی باشد.

 

۲٫ Google Cloud Connect
Google Cloud connect یک افزونه رایگان رایانش ابری برای بسته‌های آفیس مایکروسافت نسخه‌های ۲۰۰۳، ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ است. این سرویس به‌طور خودکار توانایی ذخیره‌سازی و همسان‌سازی هر سند ورد، ارائه پاورپوینت، فرمت‌های آفیس مایکروسافت یا صفحات گسترده اکسل را به گوگل داک دارد.

 

هر زمان تغییری در یک سند ورد به‌وجود آمده و ذخیره شده باشد گوگل داک این تغییر در سند را به‌روزرسانی می‌کند. گوگل کلاود کانکت برای هر فایل یک آدرس منحصر به فرد ایجاد می‌کند. این آدرس برای به‌اشتراک‌گذاری و مشاهده اسناد توسط کاربران دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

 

ابزارهای حسابداری حسابداری ابزارهای حسابداری &#8211; بخش دوم 8

 

 

اگر تغییری روی اسناد به‌وجود آید، این تغییرات برای هر کاربری که در حال تماشای سند است نشان داده می‌شود. زمانی‌که چند نفر به‌طور همزمان تغییراتی را روی یک سند به‌وجود آورند، کلاود کانکت به کاربر این شانس را می‌دهد تا انتخاب کند کدامیک از تغییرات را تمایل دارد مشاهده کند. ( ابزارهای حسابداری )

 

۳٫ Google Drive
گوگل درایو یک فضای ذخیره‌ساز ۱۵ گیگابایتی و همچنین یک سرویس همسان‌ساز در اختیار کاربران قرار می‌دهد، در نتیجه کاربران می‌توانند از هر مکانی به فایل‌های خود دسترسی داشته باشند.

 

کاربران می‌توانند از این سرویس ذخیره‌ساز ابری برای به اشتراک‌گذاری فایل‌ها و همکاری گروهی استفاده کنند. موتورهای جستجوی تحت وب امکان جستجو برای پیدا کردن فایل‌هایی که روی گوگل درایو ذخیره شده و به‌صورت عمومی به اشتراک قرار گرفته‌اند را امکان‌پذیر می‌سازند. ( ابزارهای حسابداری )

 

۴٫ Google Docs
Google Docs یکی دیگر از سرویس‌های SaaS ارائه شده از سوی گوگل است. گوگل داکز یکی از پر استفاده‌ترین سرویس‌های گوگل به شمار رفته که برای به اشتراک‌گذاری اسناد مورد استفاده قرار می‌گیرد. در شرایطی که بسیاری از سرویس‌های به‌اشتراک‌گذاری اسناد هزینه‌هایی را از کاربران دریافت می‌کنند، اما در مقابل Google Docs یک سرویس رایگان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. صفحات گسترده گوگل و Google Sites در هماهنگی کاملی با Google Apps Script قرار دارند. ( ابزارهای حسابداری )

 

با استفاده از این سرویس حسابداران می‌توانند توسط کاربر فعال شده یا بر اساس یک رویداد مشخصی اجرا شوند. از جمله قابلیت‌هایی که به گوگل داکز اضافه شده‌اند می‌‌توان به Google Forms و Google Drawings اشاره کرد.

 

ویژگی فناوریهای نوین در حسابداری

 

اهم ویژگیهای سیستمهای نوین که در حال حاضر مرتبط با فعالیتهای حسابداری و حسابرسی مورد استفاده قرار می‌گیرد، شامل مواردی به‌شرح زیر است:

 

دقت زیاد: در فعالیتهایی که انسان انجام می‌دهد، دقت انجام کار وابسته به شخص کاربر متغیر و معمولا غیرقابل اعتماد است، درحالی که فناوریهای نوین با دقتی بسیار بالا طراحی شده‌اند و در عملیات محاسباتی و پردازشی از ضریب اطمینان‌بخش بیشتری برخور دارند (Stoner and Stagliano, 1997). ( ابزارهای حسابداری )

 

سرعت زیاد در پردازش داده‌ها: محاسبه و پردازش سریع داده‌ها و اطلاعات ارائه‌شده به سیستم، زمان انجام فعالیت را به حداقل رسانده و در نتیجه بهره‌وری کار را افزایش می‌دهد. همچنین، قابلیت جستجو و دستیابی سریع به اطلاعات که در این فناوریها پیش‌بینی و طراحی شده است، یکی از عوامل موثر افزایش سرعت در فرایند قلمداد می‌شود.

 

 

ابزارهای حسابداری حسابداری ابزارهای حسابداری &#8211; بخش دوم 3 2

 

به‌موقع بودن گزارشها: در فناوریهای نوین می‌توان بدون فوت وقت از داده‌های ثبت‌شده با سرعت بالا پردازش و محاسبات مورد نظر را انجام داد و گزارش کار را دریافت کرد. همچنین، تنوع گزارشهای ارائه‌شده به‌مراتب بیش از سیستمهای سنتی مشابه است. ( ابزارهای حسابداری )

 

امکان مبادله اطلاعات: مهمترین کاربرد فناوریهای نوین از لحاظ نحوه استفاده از سیستم، در قالب ایجاد امکانات و فراهم نمودن بستر لازم جهت تبادل اطلاعات ارائه‌شده در سیستمهای در نظر گرفته‌شده است.

 

علاوه بر این ویژگیها، مواردی نظیر کاهش اندازه فیزیکی مخازن اطلاعات، رفع برخی از فسادهای اداری، ایجاد امکان کار تمام وقت، کاهش هزینه‌های سیستم و سازمان، ایجاد امکان همکاری به روش کار از راه دور نیز از خصوصیات بارز فناوریهای نوین هستند .

 

کاربرد فناوریهای نوین هم از لحاظ نوع (وسایل، ابزار، امکانات) که بیشتر جنبه سخت‌افزاری و هم از لحاظ نحوه (روش، شکل، شیوه بهره‌گیری) استفاده که بیشتر جنبه نرم‌افزاری دارند در حسابداری امکانپذیر است. ( ابزارهای حسابداری )

 

مقالات مرتبط :

ابزارهای حسابداری – بخش اول

نکات مهم حسابداری – بخش اول

سافت چین:

پویاسیستم:

 

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'pooyanet_net.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.term_id, tt.parent, tt.count, tt.taxonomy FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND tr.object_id IN (11510) ORDER BY t.name ASC

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.