anti-virus آنتی ویروس تحت شبکه - تجاری آنتی ویروس تحت شبکه – تجاری anti virus

آنتی ویروس تحت شبکه – تجاری

رابط گرافیکی جدید

اگر شما از تنظیمات زیاد و شلوغ ضد ویروس ها خسته شده اید نرم افزار “ESET NOD32 Antivirus بهترین انتخاب برای شماست. طراحی زیبا، ارائه تنظیمات پیشرفته با دسترسی آسان و ارائه گزارشات و رویدادهای امنیتی مهم رایانه موجب افزایش بهره وری و صرفه جویی در وقت کاربر خواهد شد.

امنیت در نهایت آرامش

نرم افزار ESET NOD32 Antivirus با بهره گیری از لایه های مختلف شناسایی و استفاده از تکنولوژی ابری منحصر به فرد مانع از دسترسی مجرمان فضای سایبری به اطلاعات شخصی کاربر شده و با بلوکه نمودن کلیه تهدیدات احتمالی مانع از ورود آنها و آلودگی رایانه می گردد.

ارتقا سطح امنیتی

با استفاده از نسل پنجم نرم افزار “ESET NOD32 Antivirus رایانه شما در حین انجام فرآیندهایی از قبیل: گشت و گذار در وب یا شبکه، دانلود فایل، بازی کردن و یا انتقال اطلاعات با بالاترین سطح امنیتی مورد حفاظت قرار می گیرد.

نکات برجسته و کلیدی

ESET Live Grid: اسکنر ابری جدیدترین تکنولوژی ارائه توسط شرکت “ESET” بوده و بصورت یک گارد امنیتی قدرتمند کلیه تهدیدات امنیتی موجود در فضای اینترنت را شناسایی نموده و از آلوده شدن رایانه کاربر جلوگیری به عمل می آورد.

Gamer Mode: قابلیت به تعویق انداختن فعالیتهای نرم افزار ضد ویروس از قبیل پنجره های هشدار، به روز رسانی، وظایف تعریف شده (Scheduled) و … به منظور صرفه جویی در منابع سیستم در هنگام نیاز کاربر به تمرکز و استفاده از حالت تمام صفحه مانند انجام بازی و یا قرارگیری در جلسات آنلاین.

Energy Saving ModeL: شناسایی خودکار میزان شارژ باقی مانده باطری رایانه های همراه و به تعویق انداختن وظایف تعریف شده (Scheduled) و یا دریافت فایل های روزآمدی حجیم در صورت عدم وجود شارژ کافی.

Smart Detection: شناسایی هوشمند و حفاظت از رایانه در مقابل بدافزارهای مخرب ناشناخته توسط تکنولوژی پیشرفته هوش مصنوعی.

Enhanced Media Control: اسکن خودکار کلیه حافظه های فلش، کارتهای حافظه، و دیسکهای نوری و قابلیت مسدود کردن آنها با توجه به کارخانه سازنده، ظرفیت و سایر خصوصیات.

Advanced HIPS Functionality: زیر نظر گرفتن رفتار های سیستم از قبیل: رجیستری های سیستم عامل، فرآیندهای در حال اجرا، برنامه های اجرا شده و …  به منظور افزایش ضریب امنیتی رایانه.

Light Footprint: استفاده از حداقل منابع سیستمی جهت افزایش راندمان و بازدهی و عدم ایجاد سربار در عملکرد سیستم.

نسخه هاي چند كاربره شبكه آنتي ويروس هاي اورجينال شركت ESET كه اصطلاحا Bussiness Edition ناميده مي شوند، هم بر روي Client ها و هم بر روي SERVER نصب مي شوند و به صورت خودجوش عمل مي كنند اما براي بروزرساني آنتي ويروس كافي است SERVER به شبكه اينترنت متتصل باشد .در اين حالت كليه Client ها را از طريق SERVER به صورت خودكار بروزرساني مي شوند. در اين حالت نيازي به اتصال Client ها به اينترنت نيست.

 

امكانات

ESET Endpoint Antivirus V5

ESET Endpoint Security V5

ضد ويروس
Antivirus

ضد برنامه هاي جاسوسي
antispyware

ضد ويروس مخصوص سرورها
ESET File Security

ضد هرزنامه
Anti-Spam

 –

ديوار آتش قدرتمند
Firewall

 –

سامانه كنترل قطعات جانبي
Device Control

حفاظت كامل براي كاربران اينترنت
Internet Security

 –

 

برای خرید آنتی ویروس های نود ۳۲ به فروشگاه اینترنتی پویا سیستم مراجعه فرمایید.