#آموزش_کامپیوتر ؛ در این مقاله به معرفی و بررسی ترفند کامپیوتری می پردازیم که به کمک آن می توانید رمز وای فای را در ویندوز ۸٫۱ مشاهده کنید . با ترفند نمایش رمز وای فای در ویندوز ۸٫۱ با ما همراه باشید : 

 

نمایش رمز وای فای در ویندوز ۸٫۱
نمایش رمز وای فای در ویندوز 8.1 آموزش ترفند کامپیوتری : نمایش رمز وای فای در ویندوز 8.1                          8
براي اين کار مراحل زير را دنبال کنيد:
گام ۱
در ابتدا از اتصال به شبکه وای فای اطمينان حاصل کنيد و اگر متصل نیستید نوار چارم کناری ویندوز را با بردن موس به گوشه سمت راست و بالای نمایشگر فعال کنید و بر روی Settings کلیک کنید.
گام ۲
روی آیکون شبکه اینترنت کلیک کنید و با پیدا کردن شبکه اینتزنت خود بر روی دکمه Connect کلیک کنید. با انجام اینکار کامپیوتر شما به شبکه وای فای به وسیله رمز ذخیره شده متصل می شود.
گام ۳
از دسکتاپ دوباره منوی چارم ویندوز را باز کنید با کلیک بر روی Settings این بار Control Panel را باز کنید.
گام ۴
در بخش Network and Sharing Center بر روی View network status and tasks کلیک کنید.
گام ۵
در کنار کلمه Connections باید آیکون وای فای و نام شبکه وای فای خود را مشاهده کنید. بر روی شبکه وای فای خود کلیک کنید تا پنجره WiFi Status باز شود. در نهایت بر روی Wireless Properties کلیک کنید.
گام ۶
در اين مرحله پنجره جدیدی برايتان باز خواهد شد. بر روی تب Security کلیک کنید تا گزینه Network security key را مشاهده کنید. در اینجا رمز وای فای شما به صورت آیکون های گرد مشکی رنگ نمایش داده شده اند اما با تیک زدن گزینه Show characters، رمز وای فای کامپیوتر شما نشان داده می شود.
نکته: پس از اینکه برای اولین بار رمز وای فای خود را در ویندوز وارد کردید، می توانید تیک گزینه به یاد ماندن رمز توسط ویندوز را بزنید تا دفعه بعد نیازی به دوباره وارد کردن رمز نباشد.

 

نظرات خود را در رابطه با این موضوع با ما در میان بگذارید : ( نمایش رمز وای فای در ویندوز ۸٫۱ )

 

مقالات مرتبط :
آموزش ساخت پوشه مخفی در ویندوز بدون نیاز به نرم افزار
آموزش غیر فعال کردن ویندوز دیفندر در ویندوز ۱۰

 

پیمان قربانزاده
پیمان قربانزاده
با سلام . پیمان قربانزاده هستم . مدیر سایت پویا سیستم . من و تمام مجموعه پویا سیستم خوشحال می شویم که به شما در زمینه مشکلات نرم افزاری که دارید . کمک کنیم . پس با ما در ارتباط باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *